23 вересня святкувалося свято Подяки Богу за все, що Він дав нам у кожному дні. Християни столиці і не тільки, зібралися на ранкове служіння в центрі міста. Євангельська церква «Благодать» також приймала участь у цьому святі, щоб послужити людям та принести подяку Богу.