Літній табір «Light Keepers» на березі Київського моря

Найкращий відпочинок, який може бути у людини – це відпочинок з Богом. Цього літа молодь, яка поїхала з 23 по 30 липня до літнього табору, змогла відпочити в колі молитви, духовних бесід та прославлення Творця.

Незважаючи на те, що синоптики передвіщали неділю дощу, молодь, довіривши все Господу, поїхала до табору.  Та чи сподобалось їм там?

Літній табір «Light Keepers» на березі Київського моря

Менщікова Єлизавета, 17 років:

В цьому році я знову відвідала табір "Light Keepers".
Це був найкращій табір, як на мене. Адже, настільки дружньої атмосфери я ще не бачила. Ми всі допомагали, молилися, підтримували один одного і були, наче родиною. Великою дружньою родиною.
В цьому році була надзвичайно важлива та складна тема страху та його проявів. Я думаю, що це для кожного дуже особиста тема. Я дізналася багато нового і я дуже вдячна всім за цей чудовий тиждень. А особливо дякую організаторам, які створювали та придумували цей табір. Ви найкращі!

Мартинюк Ганна, 15 років:

З 23-ого по 30-е липня Церква «Благодать» організувала чудовий молодіжний табір на березі Київського моря. В перші дні були дощі, але пізніше Бог нас благословив чудовою погодою. Було багато цікавих ігор, квестів, дуже смажна їжа, а головне-вся молодь мала змогу пізнати Христа завдяки прославленню, бесідам і служінням. Організування - просто супер,а саме цікаве це був КВК…
За ці 8 днів ми дуже потоваришували командою і провели їх дуже круто (весь час сміялися від душі). Дякую велике всім організаторам, проповідникам, вожатим і групі прославлення за ці неймовірні 8 днів!

Літній табір «Light Keepers» на березі Київського моря

Марія Булах, 24 роки:

Молодіжний табір "Light-keepers" - це не просто відпочинок з друзями в наметах на берегу Київського моря, одкровіння біля вогню у вечірній час, ігри на 'виживання', смачна їжа на природі, цікаві вистави від кемперів та безмежна радість від приїзду батьків. Це дещо набагато більше!!!
Мене часто питають, як ти можеш жити в наметах, без домашнього комфорту, постійно на природі з усіма цими комахами?)))) І коли я замислююсь - відповідь лише одна. Наш молодіжний табір дає можливість ставати ближче до Нашого Бога!
По-перше, ти можеш пізнавати Творця, постійно перебуваючи з Його творінням!! Варто лише згадати красу заходу і виходу сонця або нічне зіркове небо.
По-друге, знаходишся в безперервному спілкуванні з Його дітьми. Це час створення нових дружніх стосунків або зміцнення старих, час навчання розуміти і приймати один одного такими, які ми є.
По-третє, Божа присутність наближає тебе до Нього через прославлення в піснях і молитвах, вивчення Біблії, цікаві проповіді спікерів.
Тому для мене це надзвичайно цінний час! Але як-то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути.

І це тільки частина відгуків. А що ти робиш влітку? Маємо надію, що Господь благословіть молодь ще проведенням молодіжного табору. Чекаємо тебе наступного літа у літньому таборі "Light Keepers".

Більше фото ви можете переглянути тут.