"Як може один гнати тисячу, а два - проганять десять тисяч, коли то не те, що їх продала їхня Скеля, і Господь видав їх?"
(Повторення Закону 32:30).

Бог відповідає на молитви своїх обраних воїнів - молитовників. Бог зцілює людей від їх недуг, Бог з'єднує зруйновані сім'ї, повертає до Себе Своїх блудних синів, запрошує спасенних до церкви. І це тому, що узгоджена молитва двох або більше осіб, щодо якої б то не було потреби, має колосальну силу, бо вірний Господь Своїм обіцянкам.

Коли хтось погодиться з нами в молитві, ми можемо зробити в десять разів більше, ніж самі по собі.

"Ще поправді кажу вам, що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ, то коли вони будуть просити за неї, - станеться їх від Мого Отця, що на небі!"
(Матвія 18:19).

Молитовне служіння «Стіна» в нашій церкві досить молоде. Але результати його дії вже колосальні, так як має величезну кількість свідчень і відповідей на молитви людей. Кожного дня тижня і всі двадцять чотири години на добу, кожну годину яка-небудь людина молиться про потреби церкви і окремих людей.

Кожен день молитви має свою тематику:

  • Зцілення;
  • Вирішення фінансових питань, вирішення житлових питань;
  • Духовне звільнення та покаяння родичів;
  • Вирішення сімейних проблем та відношень з людьми;
  • Молитви за нашу країну, уряд, церкву;
  • Подяка за відповіді на молитви.

Саме такою молитвою, молитвою згоди, моляться віруючі церкви «Благодать», несучи своє служіння на «Молитовній Стіні» цілодобово. Вибрані з Божої ласки, воїни Христа стоять на сторожі свого духовного міста, стоять в проломі за свою церкву, за свій народ, за свою державу.

На даний момент на сайті працює можливість додати молитовну потребу у режимі онлайн. Додані вами молитовні потреби будуть з'являться на сайті наступного тижня. Функціонал працюватиме впродовж терміну дії карантину.

Додати молитовну потребу Переглянути молитовні потреби