Група "Пізнання"

"Пишу, діти, вам, бо ви пізнали Отця. Я писав вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває, і лукавого перемогли ви."
(1 Івана 2:14).

Групи «Пізнання» - це складова служіння Недільної школи, яка готує підлітків для переходу в Молодіжне служіння. Психологічна характеристика цього віку полягає в тому, що це ще діти, але можуть мислити і приймати істину слова Божого на рівні молоді. Тому завдання лідерів цього служіння - привести молодих людей до виконання на практиці усього того, чому їх навчили в Недільній школі. Більш близьке спілкування дітей з наставниками дозволяє підліткам отримати відповіді на найбільш гострі питання, які їх турбують, стати сміливішими в своїх рішеннях і шляхах.

Групи «Пізнання» включають вік дітей від 13 до 16 років.

Особливість цих груп полягає в тому, що наставниками у них є молоді люди, всього на кілька років старше самих підлітків (в минулому випускники цього ж служіння).

Це дозволяє дітям легше знайти спільну мову, здружитися, і у лідерів є більше шансів допомогти дітям з проблемами, які властиві всім підліткам, адже вони і самі стикалися з ними.

Мета служіння груп «Пізнання»:

  1. Ми готуємо підлітків, щоб перейти в молодіжне служіння і далі виростати в Бозі.

  2. Ми стараємось допомогти кожній дитині знайти служіння собі до душі, яке приготував Господь для нього(неї) персонально, де вони зможуть приносити багато плоду в Царстві Божому.
    "І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового…" (Послання До Єфесян 4:11,12).

  3. Ми вчимо підлітків не тільки як правильно читати Біблію, а і як використовувати Боже Слово в повсякденному житті.

Ми збираємося щонеділі о 10:30.