Тюремне служіння

Існуюча проблема: сьогодні, коли суспільство "відчайдушно" бореться з проблемою злочинності та насильства, і ця боротьба йде на вулицях, на ринкових площах, і навіть в кулуарах влади, - всі зусилля, які робляться, виявляються малоефективними. І робота, що проводиться владою в тюрмах, - малоефективна і недостатня для того, щоб змінити серця і свідомість людей, які знаходяться в них. Навпаки - в'язниця знищує все добре і світле, що було закладено в людині.

Вирішення проблеми - перед обличчям злочинності, єдиною надією для нашого суспільства є Господь Ісус Христос. Тільки Він може змінити свідомість і очистити серце людини, яка вчинила злочин.

Нашою церквою "Благодать" проводиться соціальна робота в тюрмах, притулках, реабілітаційному центрі. Служителі нашої Церкви трудяться в двох колоніях Київської та двох колоніях Чернігівської областей. З ув'язненими проводиться постійна робота: організація святкових концертів, театральні вистави (нашого театру). Також приділяється увага роботі з членами їх сімей, з метою допомоги родичам в тому, що є вихід з проблеми, в яку потрапили їхні родичі та близькі.

Наші програми - в нашій Церкві розробляється програма соціальної адаптаціі "Господь, використовуй мене!". Суть програми полягає в тому, щоб після проходження реабілітації допомогти людині знайти себе в служінні Богу та ближнім.

Апостол Павло звертався до всіх, хто не байдужий до стражденних і пригноблених:

"Пам’ятайте про в’язнів, немов із ними були б ви пов’язані... " (До Євреїв 13:3).