Церква починає свій відлік з моменту організації Християнської Місії, метою якої було поширення Євангелія на території України людям, що знаходяться в місцях позбавлення волі. У січні 1992 року була зареєстрована Місія «Труба Сіону», яка проводила Євангельські зустрічі в тюрмах Київської, Донецької, Херсонської, Житомирської та Черкаської областей. По одкровенню, яке отримав перший пастор церкви - Стівен Барт Лаксенберг, в жовтні 1993 року, у другий тиждень місяця, групою віруючих були розпочаті перші служіння церкви на житловому масиві Виноградар.

Основним напрямком служіння церкви були тюремне служіння і дитяча Недільна школа. На святкування Пасхи в 1994 році церква могла передати послання Ісуса Христа 934 дітям. Соціальна робота церкви була відзначена численними листами подяки від організацій Києва і України, а саме: армійських підрозділів, загальноосвітніх шкіл, професійних технічних училищ, інтернатів, в'язниць, госпіталів, лікарень та поліклінік, дитячих будинків та благодійних фондів.

Поряд з головним завданням - проповіддю Божого Слова, благодійні концерти, придбання необхідних медичних засобів та ліків, забезпечення необхідним харчуванням бідних - стали важливим служінням всієї церкви. Завдяки спонсорській допомозі та праці членів церкви Благодать в 1996 році було куплено і відреставровано будівлю для молитовного будинку на мікрорайоні «Виноградар». Купуючи зруйновану будівлю, диякон церкви проводив перегляд затопленого підвального приміщення і в темряві, разом з ним, літав голуб, що стало знаменням для всієї церкви, яка не може існувати без присутності Святого Духа. Були приведені в порядок підвальні приміщення, які стали затишними кімнатами для дітей, що приходять у Недільну школу. Були створені затишні велика і мала зали, кімнати для немовлят, кімнати для театрального служіння. На другому поверсі розмістився офіс церкви.

Нелегка і вірна праця перших членів церкви дозволила створити сприятливі умови і атмосферу для всіх нових парафіян. Адже віруючі хотіли, щоб, приходячи в будинок Молитви, люди відчували тепло і турботу. І з того часу по сьогодні церква відкриває свої двері для всіх, хто шукає Господа Ісуса Христа і хоче жити повноцінним християнським життям.