Реабілітація - це відновлення людини до життя. Що відбувається з людиною, яка потрапила в цю пастку? Вона втрачає здоров'я. Але, що набагато страшніше і небезпечніше - вона втрачає психічне здоров'я, втрачає себе, свою душу.

Тому, у відповідь на цей линучий потік людей, які потрапили в хімічну та іншу залежність, і була створена Асоціація "Дух Благодаті" при нашій церкві "Благодать", об'єднавши в єдиний моноліт тюремне служіння і служіння Консультативного центру нарко- та алко- та інших залежностей.

Принципи нашої роботи - в нашій Асоціації ми нікого ні до чого не примушуємо, а просто відкриваємо людині правду, щоб людина змогла усвідомити, що з ним сталося. Людям, які проходять реабілітацію і звільняються в нашій Асоціації, або простіше в центрі, не була створена якась установка або нав'язані будь-які переконання. Вони не знаходяться під заборонами або обмеженнями - це, перш за все, вільні люди. Розуміючи сенс свого буття, усвідомлюючи себе як особистість, пізнаючи Божу Волю для свого життя, а так само правильний шлях виходу з ситуації, що склалася, людина приймає повне духовне і фізичне зцілення, звертається до життя, сповненого радості. Людина, що дізналася правду, сама вибере правильне рішення. І це один з головних принципів нашої Асоціації - в Божій любові, в довготерпінні, в дусі лагідності і смирення донести до людини любов Божу і Його бажання допомогти у звільненні духовному і фізичному, яка звернулася за допомогою.