Господь вчить нас бути милосердними, любити Бога і ближнього:
"Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний"
(Луки 6:36).

Служіння милосердя нашої церкви направлено на допомогу інвалідам, сиротам, людям похилого віку і нужденним, які потрапили у важкі життєві обставини.

Ісус попереджав нас:
"Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви. Був нагий і Мене зодягли ви, слабував і Мене ви відвідали, у в'язниці Я був і прийшли ви до Мене. Тоді відповідять Йому праведні й скажуть: Господи, коли то Тебе ми голодного бачили і нагодували, або спрагненого і напоїли? Коли то Тебе мандрівником ми бачили і прийняли, чи нагим і зодягли? Коли то Тебе ми недужого бачили, чи в в'язниці і до Тебе прийшли? Цар відповість і промовить до них: Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили"
(Матвія 25:35-40).

У цьому служінні ми виконуємо Боже повеління і проявляємо турботу через молитву про різні потреби людей, відвідуємо хворих у лікарнях і на дому, благословляємо матеріально, підтримуємо кожного, хто відкриває своє серце для Господа нашого Ісуса Христа.

Апостол Павло вчив:
"Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне. А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним!"
(до Галатів 6:7-10).

Нехай Господь благословить нас!