Вечірня молитва за участі 9 церков в Євангельській церкві «Благодать»

Вже шостийрік поспіль об'єднання Української вільної церкви християн євангельської віри України збираються в приміщенні Євангельської церкви «Благодать» на вечірню молитву. Кожного разу церкви, що входять до цього об'єднання, готуються, щоб поділитися один з одним словом та прославленням. Та головною метою цього зібрання слугує спільна молитва.

На зібранні можна було замислитись про:

  • Що було б приємним для Ісуса? «… Як ми можемо послужити Христу? Бог каже, якщо ми відвідаємо хворого, ув'язненого, то ми послужили Йому. Бог хоче, щоб ми поклонялися в Дусі та в істині» (пастор І. Бакунець).
  • Для чого ми святкуємо народження Христа?«... Сьогодні весь світ готується до свята, як до можливості відпочити та розважитися. Але заради цього прийшов Христос в цей світ? Багато людей, які називають себе християнами, не усвідомлюють всю суть події народження Ісуса Христа» (пастор С. Паюсов церква «Вічне Євангеліє»).
  • Ісус відкрив у нас Свою праведність. «… Ісус вийшов із зони комфорту, щоб явити світові Свою праведність. Він відкрив в нас Свою праведність. Щоб чинити нам по Божій праведності, нам потрібно шукати Бога, наповнюватися Його Словом, і бути готовими прийняти Його волю, Його праведність» (пастор С. Флюгрант,  церква «Скінія»).
  • День народження – підведення підсумків. «… Будь-який з днів народження - це такі собі підведення підсумків. Що ми будемо робити в складних ситуаціях - чи будемо ми виконувати заповіді Бога в труднощах? Екклезіаст стверджує, що в дні нещастя потрібно міркувати. І добрі дні, і погані дав кожному з нас Бог. Так, ми не завжди Його розуміємо, але те, що Бог робить - це на благо кожного з нас» (пастор Є. Дмитрієвський, церква «Голгофа»).
Вечірня молитва за участі 9 церков в Євангельській церкві «Благодать»
Вечірня молитва за участі 9 церков в Євангельській церкві «Благодать»
  • Іпостасі Ісуса. «… Ісус прийшов в цей світ в 2 іпостасях - як немовля, а потім як суддя. Зараз ми знаходимося в першій іпостасі, згадуємо Ісуса, Який народився, щоб врятувати кожного з нас. Господь прийшов для того, щоб заспокоїти кожного стражденного» (служитель Л. Борноволоков церква «Примирення»).
  • Таємниця Ісуса Христа. «… Одна із надзвичайних таємниць - про те, як Володар всесвіту, Творець неба і землі вмістив Себе у людське тіло. Бог Христос обмежив Себе. Вражає це чудове послання - "щоб ви через них стали причасниками Божого єства" (2 Послання Апостола Петра 1:4). Хтось сказав - Христос став людиною, щоб ми стали подібними до Бога. Надзвичайно важко уявити цю думку. (пастор Д. Булах, церква «Благодать»).
  • Бог дає нам благодать у всіх сферах життя.  «…Нас сьогодні всіх об'єднує те, що всі ми раніше були дітьми диявола, але Бог нас закликав і дав нам бути дітьми Божими. У всіх сферах життя Він - Дивний Порадник, і Він Сильний в справах (пастор І. Троян «Християнська церква»).

Христос народився. Славімо Його!

Більше фото ви можете переглянути тут.