В Недільній школі розпочалася нова программа "Талановитий у Христі"

В нашому світі з дитинства багато дітей чують від дорослих, однолітків і навіть друзів, на жаль, не те, що мотивує розвивати свої таланти. Заздрість, висміювання, недоречні коментарі, критика і т. д., починаючи з дитинства, гальмують використання тих талантів, які Бог дав кожній людині. Як результат - навіть відвідуючи церкву, діти стають замкнені та живуть з відчуттям непотрібності. І з часом можуть навіть залишити зібрання, тому що так і не знайдуть відповідь на запитання "яка мета мого життя?". На виході в соціумі зростають дорослі, які б могли бути світлом та сіллю, але талант закопаний вже глибоко та надійно.

Ми знаємо, що Боже Слово безапеляційно говорить про настанови юнаків (Притчі 22:6). Це той фундамент, на якому ще поки маленька людина, а потім доросла, будуватиме своє життя у Господі, коли настановимо вірно. Ми молимось, щоб Сила Духа Святого допомогла нам та нашим дітям діяти сміливо для Ісуса Христа. Програма "Талановитий у Христі" покликана показати дітям, що вони у Христі сильні на добрі справи, на служіння Богу тими талантами, які Бог їм подарував.

Тому запрошуємо всіх дітей до Недільної школи прийняти участь в програмі "Талановитий у Христі". Чекаємо на вас!

Умови програми можна дізнатися в учителів Недільної школи.

"I все, що робите, робiть вiд душi, як для Господа, а не для людей, знаючи, що в нагороду від Господа одержите спадок, бо ви служите Господу Христу."
Кол. 3:23-24