Свято Пасхи он-лайн

Цього року через світову пандемію (поширення вірусу COVID-19, що спричинив велику смертність людей по всьому світу) влада була вимушена просити змінити традиції: залишатися вдома та святкувати свято Пасхи он-лайн.

Розуміючи ситуацію в країні, Євангельська церква «Благодать» проводила Пасхальне служіння в он-лайні. Кожен служитель та охочий зміг 19 квітня, в режимі прямої трансляції, прийняти участь в служінні. Цього дня відбувалося два служіння: ранкове та вечірнє.

На служіннях лунали пісні прославлення, відбувалися молитви.

На ранковому служінні діти Недільної школи підготували виступи у відео записі. Маленькі служителі вивчили вірші та записали їх на відео. Було дуже приємно бачити, як діти славлять Господа на тому місці, де вони є.

Пастор церкви Дмитро Булах говорив про те, що дало нам воскресіння, та про те, що без воскресіння Ісуса Христа наша віра та надія була б пустою.

О другій годині дня, в режимі прямої трансляції, проводилась Недільна школа он-лайн, де діти змогли почути слово Боже.

Свято Пасхи он-лайн

На вечірньому служінні, у відеозаписі транслювався минулорічний пасхальний мюзикл, який готувала церква. Усі герої святкового мюзиклу були служителями церкви. В сюжеті - історія свята Пасхи.

Після мюзиклу пастор церкви підготував коротке слово до кожного та провів причастя.

Дуже дивним здається те, що зараз відбувається. Карантин зробив певні обмеження для кожного. У ці нелегкі часи здається, що це все не так повинно бути. Та Господь не залишає нас. Він дає можливості навіть в карантині. Служіння он-лайн може здатися абсурдом, а може показати нашу готовність служити, бути у послуху та шукати Бога різними способами. Продовжуємо молитися та шукати Бога в кожному дні. Дякуємо Йому за те, що Він нас спас від смерті та не покидає нас. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!