12 жовтня, в стінах Євангельської церкви «Благодать» проходила сімейна конференція «Незабутній час для двох», спікерами якої були - Олексій та Олена Травнікови, Володимир та Христина Тищенко.
Конференція розкривала такі теми як:
Сімейну конференцію відвідало 18 пар. Основною ідеєю проведення конференції були: допомогти сімейним парам більше дізнатися один про одного, провести час в романтичній атмосфері, дізнатися більше про сімейні цінності та про те, що в Своєму Слові про це говорить Бог. Спікери провели декілька майстер-класів та практичних занять, які допомогли закріпити матеріал.
Час, проведений на конференції, пройшов у цікавій, веселій та романтичній атмосфері. Кожна пара, яка відвідала захід, була дуже вдячна за проведену роботу. Господь сіє Своє Слово в сім'ї. Дякуємо Йому за вічні цінності!