Есхатологія - вчення про останні дні - часто викликала у християн підвищений інтерес. Коли прийде Ісус, які чіткі ознаки Його з’явлення, що відбувається з людиною після смерті, дата настання Тисячолітнього Царства, яким чином буде відновлено Єрусалимський храм, підхоплення Церкви відбудеться до Великої скорботи, під час або після неї? Чим ми будемо займатися у вічності?

Всі ці питання дуже цікаві і, безумовно, захоплюють нашу увагу, проте далеко не завжди вони враховують, по-перше, природу біблійної есхатології, а по-друге, екзегетичне тлумачення Священних текстів.

Про все це ви можете почути на семінарі, який відбудеться 15 лютого о 10:00, в Євангельській церкві «Благодать». Спікер семінару - Павло Горбунов, магістр теології, викладач Української Євангельської Теологічної Семінарії.

Цей семінар присвячений тому, щоб розкрити суть біблійної есхатології і торкнутися основ есхатологічної теми, які сьогодні обговорюються в нашій культурі, серед них: яким буде Небесний Єрусалим, коли почнеться Велика скорбота і Тисячолітнє Царство, яка доля чекає цей світ та інше. В ході семінару можна буде обговорити питання, що цікавлять аудиторію.