Мюзикл «Сила воскресіння»

28-го квітня свято Пасхи продовжилося ще й на вечірньому служінні.  Усі, хто прийшов на служіння у вечері, були благословенні побачити мюзикл «Сила воскресіння».

В мюзиклі приймали участь усіх охочі служителі церкви різного віку. Декорації зроблені максимально схожими на ті часи, де проходила перша звістка про це свято. Дії починаються  з історії про те, як Авраам повірив Богу, про те, що з нього почнеться великий народ. Тобто Авраам стане батьком великого народу для Бога.

Мюзикл «Сила воскресіння»

Далі історія продовжується як Господь піклується про свій народ та виводить його від рабства фараону і веде пустелею до землі, яку обіцяв їм Господь. В мюзиклі присутня і друга частина. Це історія Ісуса Христа та Його участь в звершенні плану Божого. Його любов, жертва та милість до людей. Дві історії. З різних частин Біблії складають одну картину Божого задуму про цей світ та людей.

Зала в церкві була наповнена охочими згадати історію Пасхи. Кожен зміг подякувати Господу за надію на спасіння та Його любов, незважаючи на наші вчинки.

Ісус Воскрес! Слава Йому!

Більше фото ви можете пеглянути тут.