Денний табір "Яскравий промінець" – це справжнє свідоцтво, адже для його проведення об'єдналися брати та сестри Євангельської церкви "Благодать", а це більше 20 осіб, які жертвували часом і фінансами, щоб розповісти дітям про Ісуса Христа.

Літні дні денного табору "Яскравий промінець"

Цього року в таборі прийняли участь 27 дітей, серед них були ті, хто прийшли вперше в табір. Ми славимо нашого Бога за цей яскравий, теплий, гучний та спортивний час. Діти дізнались про небесний Єрусалим, про гріх та про те, як він впливає на наше життя. Дізнались, що без Бога ми не можемо його позбутись, і, головне, ми тепер знаємо, що Ісус Христос помер за наші гріхи, був похований, але воскрес, і ми маємо тепер прощення гріхів. І, як продовження шляху з Ісусом, дізнались, чого від нас очікує Бог. Ми маємо зростати у вірі кожного дня.

Для вчителів час табору був нагадуванням про жертву Христа, та оновлення в Дусі Святому. Для дітей - часом покаяння та змін. Служителі разом з дітьми молились, раділи, грали, їли, співали як одна Божа родина. Дякуємо Богу за цей час.

Більше фото ви можете переглянути тут.

Літні дні денного табору "Яскравий промінець"