У зв’язку з посиленням карантину з 5 квітня, що призвело до закриття шкіл та садочків, ми готові послужити вам та вашим дітям.
1 Петра 4:10: "Служіть один одному, кожен тим даром, якого отримав, як доморядники всілякої Божої благодаті."
А саме, ми приймемо ваших дітей, з дотриманням санітарних норм, з понеділка 05.04.21 по п’ятницю 16.04.21, з 8:15 до 13:30, на території Молитовного Дому. Всі школярі зможуть бути на уроках онлайн (ми надамо доступ до інтернету), та отримати допомогу з уроками. Дошкільнят (віком від 3 років), якщо є така необхідність, ми також готові приймати та піклуватись про них.
Для того, щоб ми могли якісно та ефективно вам послужити, ми просимо про наступне: