У зв’язку з посиленням карантину з 5 квітня, що призвело до закриття шкіл та садочків, ми готові послужити вам та вашим дітям.

1 Петра 4:10: "Служіть один одному, кожен тим даром, якого отримав, як доморядники всілякої Божої благодаті."

А саме, ми приймемо ваших дітей, з дотриманням санітарних норм, з понеділка 05.04.21 по п’ятницю 16.04.21, з 8:15 до 13:30, на території Молитовного Дому. Всі школярі зможуть бути на уроках онлайн (ми надамо доступ до інтернету), та отримати допомогу з уроками. Дошкільнят (віком від 3 років), якщо є така необхідність, ми також готові приймати та піклуватись про них.

Для того, щоб ми могли якісно та ефективно вам послужити, ми просимо про наступне:

  1. Попередьте керівника недільної школи, с. Оксану, за день про те, що ви плануєте привести дитину. Попередити можна у вайбері або зателефонувавши +38 (093) 531-49-69
  2. Дайте дитині з собою бутерброд (фрукти, печиво). Питною водою ми забезпечимо.