29 листопада Євангельська церква "Благодать" святкувала День Біблії. З нагоди свята до зібрання завітав представник Українського Біблійного Товариства.

Брат Юрій, який представляв Українське Біблійте Товариство, розповів про деякі завершені проекти цього непростого року, такі як створення нового перекладу Біблії на українську мову, а також написання рукописної Біблії.

Також брат говорив про проект "Слово надії для дітей у кризових родинах". Цей проект, розпочатий у 2019 році, був направлений на допомогу дітям у родинах зі складними життєвими обставинами. Тому для таких дітей були розроблені спеціальні примірники Біблій. Було приємно бачити радість у тих родинах від того, що у цих складних обставинах, в умовах карантину їх не забули, що навіть у такий час їм змогли допомогти словом надії та любов'ю.

Цього року Біблійне Товариство вирішило продовжити та розширити цей проект, адже не тільки діти, але й дорослі потребують Божого Слова. Планується підготувати Нові Заповіти та Біблії для дорослих, Біблії для дітей. Кожен бажаючий може долучитися до цього служіння, допомігши проекту матеріально. Це можна зробити наступним чином:

 1. Конверт з грошима, кинути в скриньку до пожертвувань при вході церкви.
 2. Зробити грошовий переказ на рахунок.
  Банк: АТ "Альфа-Банк"
  ЭДРОПУ: 22871209
  МФО: 300346
  IBAN: UA 86 300346 00000 2600 0020457901
  Одержувач: РГЕЦ Благодать "Християнське Свiтло"
  Призначення платежу: Добровільні пожертвування для Біблійного Товариства.

Також інформацію про проект "Слово надії для дітей у кризових родинах" ви можете переглянути тут.