Тюремне служіння церкви "Благодать"

Існуюча проблема: сьогодні, коли суспільство «відчайдушно» бореться з проблемою злочинності та насильства, і ця боротьба йде на вулицях, на ринкових площах, і навіть в кулуарах влади, - всі зусилля, які робляться, виявляються малоефективними. І робота, що проводиться владою в тюрмах, - малоефективна і недостатня для того, щоб змінити серця і свідомість людей, які знаходяться в них. Навпаки - в'язниця знищує все добре і світле, що було закладено в людині.

Вирішення проблеми - перед обличчям злочинності, єдиною надією для нашого суспільства є Господь Ісус Христос. Тільки Він може змінити свідомість і очистити серце людини, яка вчинила злочин.

нашою церквою «Благодать» проводиться соціальна робота в тюрмах, притулках, реабілітаційному центрі. Служителі нашої Церкви трудяться в двох колоніях Київської та двох колоніях Чернігівської областей. З ув'язненими проводиться постійна робота: організація святкових концертів, театральні вистави (нашого театру). Також приділяється увага роботі з членами їх сімей, з метою допомоги родичам в тому, що є вихід з проблеми, в яку потрапили їхні родичі та близькі.

Наші програми - в нашій Церкві розробляється програма соціальної адаптаціі «Господь, використовуй мене!». Суть програми полягає в тому, щоб після проходження реабілітації допомогти людині знайти себе в служінні Богу та ближнім.

Апостол Павло звертався до всіх, хто не байдужий до стражденних і пригноблених:

«Пам’ятайте про в’язнів, немов из ними були б ви пов’язані... » *До Євреїв 13:3*

Обновлено: 15 Марта 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40