Група "Пізнання" церкви "Благодать"

«Пишу, діти, вам, бо ви пізнали Отця. Я писав вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває,
і лукавого перемогли ви.»

(1 Івана 2:14)

Групи «Пізнання» - це складова служіння Недільної школи, яка готує підлітків для переходу в Молодіжне служіння. Психологічна характеристика цього віку полягає в тому, що це ще діти, але можуть мислити і приймати істину слова Божого на рівні молоді. Тому завдання лідерів цього служіння - привести молодих людей до виконання на практиці усього того, чому їх навчили в Недільній школі. Більш близьке спілкування дітей з наставниками дозволяє підліткам отримати відповіді на найбільш гострі питання, які їх турбують, стати сміливішими в своїх рішеннях і шляхах.

Групи «Пізнання» включають вік дітей від 12 до 15 років.

В церкві організовано 4 групи - 2 для хлопчиків і 2 для дівчаток, всього в групах 14 дітей. Під час спілкування діти п'ють чай з печивом, що допомагає створити теплу і дружню атмосферу. Приблизно раз в 2-3 місяці групи об'єднуються для проведення спільного служіння, щоб знайомитися і вчитись спілкуватися один з одним.

Особливість цих груп полягає в тому, що наставниками у них є молоді люди, всього на кілька років старше самих підлітків (в минулому випускники цього ж служіння).

Це дозволяє дітям легше знайти спільну мову, здружитися, і у лідерів є більше шансів допомогти дітям з проблемами, які властиві всім підліткам, адже вони і самі стикалися з ними.

 

Мета служіння груп «Пізнання»:

 1. Ми готуємо підлітків, щоб перейти в молодіжне служіння і далі виростати в Бозі.

 2. Ми стараємось допомогти кожній дитині знайти служіння собі до душі, яке приготував Господь для нього(неї) персонально, де вони зможуть приносити багато плоду в Царстві Божому.

«І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового…» (До Єфесян 4:11,12)

 1. Ми вчимо підлітків не тільки як правильно читати Біблію, а і як використовувати Боже Слово в повсякденному житті.

Навчальний рік поділений на 2 семестри. Тема програми на осінньо-зимовий семестр 2017 року – «Духовне життя християнина». Тут розбираються основні складові духовного життя кожного християнина: покаяння, хрещення, вивчення Біблії, піст…

Ми збираємося щонеділі о 10:30.

 

Обновлено: 26 Сентября 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40