Група "Пізнання" церкви "Благодать"

«Пишу вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Пишу вам, юнаки, бо перемогли ви лукавого.

Пишу, діти, вам, бо ви пізнали Отця.» 1 Послання Івана 2:13

Групи «Пізнання» - це складова Молодіжного служіння, яка готує підлітків для переходу з Недільної школи в Молодіжне служіння. Психологічна характеристика цього віку полягає в тому, що це ще діти, але можуть мислити і приймати істину слова Божого на рівні молоді.

Тому завдання лідерів цього служіння - привести цих молодих людей до виконання на практиці усього того, чому їх навчили в Недільній школі. Більш близьке спілкування дітей з наставниками дозволяє підліткам отримати відповіді на найбільш гострі питання, які їх турбують, стати сміливішими в своїх рішеннях і шляхах.

Групи «Пізнання» включають вік дітей від 12 до 15 років.

В церкві організовано 3 групи - 1 для хлопчиків і 2 для дівчаток, всього в групах 13 дітей. Теми, що розбираються дітьми на заняттях, підбираються індивідуально для кожної групи, в залежності від питань і тем, які цікавлять групу. Під час спілкування діти п'ють чай з печивом, що допомагає створити теплу і дружню атмосферу. Приблизно раз в 2-3 місяці групи об'єднуються для проведення спільного служіння в теплу пору року, воно зазвичай проходить на природі з багаттям і веселими іграми.

Особливість цих груп полягає в тому, що наставниками у них є молоді люди, всього на кілька років старше самих підлітків (в минулому випускники цього ж служіння).

Це дозволяє дітям легше знайти спільну мову, здружитися, і у лідерів є більше шансів допомогти дітям з проблемами, які властиві всім підліткам, адже вони і самі стикалися з ними.

Програма групи на 2012 рік. «Шлях до духовного зростання»

«Бо коли живете за тілом, то маєте вмерти, а коли духом умертвляєте тілесні вчинки, то будете жити» Послання до Римлян 8:13

Цілі програми:

 • Сприяти духовному зростанню дітей;
 • Систематизувати знання про духовні істини;
 • Навчити практикувати духовні істини у повсякденному житті.

Ми збираємося щонеділі о 10:30.

Обновлено: 22 Мая 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40