"Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій, і якби вони впали, підійме одне свого друга! Та горе одному, як він упаде, й нема другого, щоб підвести його..."
( Еклезіяста 4:9-10).

Домашня або мала група - це невелика кількість людей, які збираються для спілкування в Ісусі Христі. Саме через малу групу люди зміцнюються в любові до Христа і один одного, зміцнюють відносини з Богом, набувають нових друзів, бажання служити в церкві, вчаться, як нести Боже Слово іншим людям. Через домашню групу деякі люди переживають особисту зустріч з Ісусом.

основні задачі домашньої групи:

  • Створення невимушеної обстановки, яка сприяє спілкуванню; тут люди не тільки дізнаються, що відбувається в житті кожного з них, але також отримують підтримку і будують один з одним відносини;
  • Взаємна підзвітність, яка допомагає віруючим слідувати за Богом і служити Йому;
  • Допомогти людям розкрити найрізноманітніші теми і питання, які зазвичай не обговорюються при великій кількості людей;
  • Для духовного зростання кожної людини використання індивідуальних шляхів, підтримки і молитов;
  • Зростання домашніх груп через запрошення нових людей, через євангелізацію, через свої свідчення роботи Бога у вашому житті при особистому спілкуванні з новими людьми.

Бог хоче, щоб ми потребували і довіряли один одному, служили разом для досягнення спільних цілей в Ісусі Христі. Дух Святий підказує, як послужити один одному, як регулярно утверджуватися в принципах Писання, що відносяться до нашого життя, як підбадьорювати братів і сестер, як гідно проявляти повагу і увагу до членів домашньої групи. Можна допомогти людям засновувати свої судження на Писанні, а не з особистого досвіду. Люди отримують оновлення в своєму духовному житті.