Свято Подяки Богу в Євангельській церкві «Благодать»

Кожен день, створений Богом, є безперечною вдячністю Господу. У кожної віруючої в Бога людини щодня є за що дякувати Йому. Але раз на рік Євангельська церква «Благодать» виділяє особливий день, присвячений Богу – це день Подяки, свято Жнив. Цього року він відбувся 15 жовтня. До цього свята багато служителів ретельно готувались, щоб цей день був справжнім святом для Господа.

Цього дня можна було побачити справжній урожай із фруктів, овочів та приготованих з ними страв, які принесли члени церкви.  Виступи групи прославлення та трьох хорів були наповнені новими вивченими псалмами, які прославляли Бога та дякували Йому за все, що Він нам дав. Діти Недільної школи вивчили вірші. Кожен з них продемонстрував, за що він дякує Богу. Радісною новиною також стало благословення народженої Євніки в молодій родині.

Недільний день 15 жовтня в Євангельській церкві «Благодать» дійсно був особливий днем. Цього дня зібралися люди, чиї серця були сповненні подяки Богу, і ми віримо, що до нас теж завітали гості, які ще не знають Бога. Нехай цей День буде справжнім святом Подяки для Господа. Дякуємо Йому! Йому вся слава!

Більше фото ви можете побачити тут.

Обновлено: 08 Ноября 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40