Сімейна програма «Спортивне містечко»

Починаючи з 5 годин вечора, 1-го вересня, на дітей та їх батьків чекав приємний сюрприз, який влаштувала Євангельська церква «Благодать» - програма «Спортивне містечко». На цьому заході діти та батьки змогли провести час разом та почути про Бога.

Батут, міні-футбол, баскетбол, теніс, гра «лабіринт», інтелектуальна гра «О, щасливчик», художня майстерня, запуск бульбашок, бадмінтон, фрізбі та настільні ігри - чекали на дітей та їх батьків цього року. Відвідувачі, які вигравали в іграх, нагороджувалися солодкими призами.

Цікавим являється те, що серед багатьох відвідувачів є діти, які вже не перший рік приходять на «Спортивне містечко». Вони  багато з ким познайомились та все більше чують про Бога. Ще серед відвідувачів були діти, які навіть пропонували допомогу волонтерам під час проведення ігор. Також можна побачити родини, які вперше приходять та спостерігають за дійством. Ще знаходились вдячні серця, які дякували за проведений час на «Спортивному містечку».

Дякуємо Господу за «Спортивне містечко». Тільки завдяки Його милості відбулося проведення цього заходу. Проведення «Спортивного містечка» - це велике свідоцтво роботи Бога в житті служителів та церкви. Якщо Бог благословить проведення «Спортивного містечка» наступного разу, то чекаємо на кожного!

Обновлено: 04 Сентября 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40