Свято найвеличнішої Книги Книг

Недільний день, 5 листопада, був наповнений особливою радістю. Так як в цей день святкувалось свято присвячене Дню Біблії.

В Євангельській церкві «Благодать» плідно до свята підготувалися: хори, група прославлення та діти Недільної школи. Всі виступи були наповненні вдячності Богу за Його величний подарунок всьому людству – Біблію. Біблія являється визначною Книгою. Вона перекладена майже всіма мовами світу і  є цінною пам’яткою як серед християн, так і в світовій історії та літературі. 

На святковому богослужінні також брав участь представник з Українського Біблійного Товариства, який поділився свідоцтвом про проведену роботу. В його відео презентації можна було побачити вдячні серця людей, які отримали Біблії в подарунок. Окрім того, брат ще поділився інформацією про майбутні проекти їхнього служіння.

Дивлячись відео зі свідоцтвами людей, які щиро дякували за подаровані Біблії, все більше розумієш, що людство, незважаючи на доступність цієї Книги сьогодні, все більше потребує Слова від Бога в цей не легкий час. Дякуємо Богу, що Він піклується та створює умови, щоб ще більше нас благословити та наблизити до Себе.

Обновлено: 08 Ноября 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40