Випуск Недільної школи

28 травня відбувся випуск учнів з Недільної школи. У цей день випускникам підготували святкову програму діти 5-6 років, учні 4 класу і вчителі випускного класу. Після цього пастор церкви Дмитро Булах запросив на сцену випускників Недільної школи. Молоді брати і сестри разом, напам'ять розповіли символ віри, показуючи цим, що вони знають Бога і можуть розповісти іншим людям про Нього.

За традицією, найбільш старанним учням, які проявили себе в сталості відвідування Недільної школи і виконували старанно всі завдання, був подарований особливий подарунок - годинник. Цього року такий цінний подарунок заслужили 5 братів і 1 сестра. Також кожен випускник отримав документ про закінчення Недільної школи.

Особливий час на ранковому служінні був і у сімей, які намагалися якомога частіше приводити дітей до Недільної школи. Вони отримали нагороди за посвячення дітей в Недільну школу.

Після ранкового служіння, нашим випускникам влаштувала свято підліткова група «Пізнання», так як після закінчення Недільної школи діти переходять до групи «Пізнання», де вони можуть проводити час в більш глибокому вивченні Біблії. Вчителі та лідери підліткових груп організували святковий стіл, на якому в дружній обстановці проходило спілкування, також був час пограти, і в кінці всі дивилися разом на проекторі християнський фільм.

 

Дякую Богу за молоді серця, яких Він зростив у Недільній школі. Благослови їх не відходити від Твоїх шляхів і триматися істини!

Обновлено: 03 Июня 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40