Великдень в Євангельській церкві «Благодать»

День 8 квітня пройшов для гостей та членів Євангельської церкви «Благодать» дуже насичено. Адже свято Великдень і є Великим днем, який має особливо прославляти Господа.

Ранкове служіння Євангельської церкви «Благодать» почалося зі святкового богослужіння. Кожне служіння плідно готувалося до цього свята. Був проведений суботник, приміщення прикрашене. В цей день псалми групи прославлення були підготовані особливо. Дорослий, молодіжний та дитячі хори виконали нові пісні. Діти Недільної школи підготували виступи. У цей день Господь зробив дарунок церкві. На богослужінні, після проповіді, відбулося водне хрещення сестри Валентини Ж. Поздоровляємо сестру та бажаємо їй ніколи не відходити від Бога та завжди виконувати Його волю!

На свято чекала уся Недільна школа. Кожен вчитель Недільної школи підготував святковий урок та чекав на дітей. На уроці діти дізнавалися про Ісуса та про те, для чого Його розіп’яли на хресті. Після прослуханої історії діти Недільної школи за традицією запускали в небо цілу купу повітряних кульок із посланнями. В цих посланнях можна дізнатися про те, хто такий Ісус, та про Його любов до людей. Кожна дитина отримала після уроку подарунок.

На вечірньому служінні пройшов довгоочікуваний мюзикл за участі дорослого та молодіжного хорів. Також Господь відкрив серця, та багато членів церкви прийняли участь у проведенні мюзиклу. На сцені актори показали історію Великодня. До показу мюзиклу були підготовані нові костюми для акторів, зроблені особливі декорації. На вечірнє служіння зібралось багато прихожан та гостей. Після мюзиклу пастор Дмитро Булах поділився словом до церкви та провів святе причастя.

Це добре, коли ми створюємо свято, але набагато важливіше, щоб у кожному святі з нами був Господь. Христос помер за нас, щоб ми мали життя вічне. Христос Воскрес!

Більше фото ви можете переглянути тут.

Обновлено: 17 Апреля 2018

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40