Свято Подяки Богу в центрі Києва

Вже другий рік поспіль християни збираються на вул. Хрещатик святкувати свято Подяки Богу. Центр міста стає заповнений людьми, чиї серця сповненні радості та подяки Богу. 

Свято почалося з ранкового служіння, де всі могли почути слово від Бога та помолитися разом, прославити Господа піснями. Служіння супроводжувалося виступами та молитвами. Пастор церкви Дмитро Булах, спираючись на 23 вірш 13 розділу книги Притч, говорив про економічний стан країни та про те, що лад почнеться тільки з нас у першу чергу. Також у святі брав участь дитячий хор Євангельської церкви «Благодать». Будучи частиною Київського об’єднаного дитячого хору, вони виконали пісню «Нам потрібне мирне небо».

В цей день збираються також різні християнські організації та об'єднання, які презентують свої проекти.

Євангельська церква «Благодать» також змогла послужити молитвою в молитовній палатці. Люди, які приходили, могли записати свої потреби, служителі молилися про кожного, хто потребував підтримки. Також роздавалася євангелізаційна література.

Свято Подяки Богу займає особливе місце в житті кожного, хто вірить у Господа. Вдячні серця, які ми маємо в кожному дні, завдяки турботі нашого Бога про нас, об’єднало серця кожного, хто прийшов на це свято! Дякуємо Богу за все! Йому Слава!

Більше фото ви можете переглянути тут.

Обновлено: 25 Сентября 2018

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40