Свято 21-річчя Молодіжного служіння

21-річчя Молодіжного служіння відбулося в морському стилі. Ті, хто завітав до свята побачили зал прикрашений: ракушками, корабликами, рибацькими сітками,  молодь в «тельняжках». Кожний присутній отримував програмку вечора.

Свято пройшло в теплій та сімейній атмосфері. Молодь у цей день радісно зустріла членів церкви, які прийшли разом зі своїми дітьми, та друзів церкви.

Вечір Дня Народження Молодіжного служіння був наповнений: прославленням Господа, проповіддю, святковим столом та веселою розважальною програмою.  Ігри, які були проведенні  ведучими, були спрямовані на активну участь увсіх присутніх в залі. Навіть батл «діти vs батьки» не залишив нікого сумувати. 

Після того, як була проведена розважальна програма, відбулася невелика дискусія на тему «Маяк», де молодіж церкви підвела підсумки, що ми маємо бути для цього світу «маяками» та світлом, щоб кожна невіруюча в Бога людина змогла за допомогою нас знайти Господа в цьому світі.

Три години свята змогли об’єднати людей з різним віком в цей день, і це завдяки Богу, Який тримає це Молодіжнє служіння в Своїх руках. Славимо Його за це та дякуємо!

Більше фото ви можете переглянути тут.

Обновлено: 13 Ноября 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40