Святкування Великодня об'єднанням Союзу Вільних Євангельських Церков

Зустріч вітальним словом та молитвою відкрив пастор церкви «Вічне Євангеліє» Паюсов С., який подякував усім за те, що відгукнулися і взяли участь в цьому заході. Програма служіння проходила дуже насичено, всі присутні пастори проповідували по черзі. Кожен виступ закінчувався музичним прославленням.

Словом від Господа поділився пастор церкви «Голгофа» Дмитрієвський Є., який говорив про те, що люди не усвідомлюють, як щасливі вже на цій землі. Порівнюючи різні релігії світу та їх засновників, пастор зупинився на тому, що тільки в християнстві є Бог, який воскрес і є сьогодні живим, а всі інші померли і були поховані.

Слово також сказав старший пастор церкви «Христа Спасителя», єпископ Донецького об'єднання Союзу Вільних Євангельських Церков Зайцев А., який привів цікаві факти про те, що люди сьогодні продовжують шукати докази смерті і воскресіння Ісуса Христа, а Господь живий і шукає нашого спілкування. На прикладі Апостола Петра єпископ показав, як після розп'яття Петро та інші учні, розчарувавшись, повернулися до своїх колишніх справ - стали ловити рибу, але у них нічого не виходило. Господь нагадав їм, що вони тепер покликані для інших справ: йти і проповідувати Слово від Господа і рятувати людей для Небесного царства.

Останнім серед виступаючих говорив слово пастор церкви «Благодать», єпископ Київського об'єднання Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України Дмитро Булах. Спираючись на місце Писання Євангеліє від Івана 20:1-9, проповідник зупинився на моменті воскресіння Ісуса, як учні та жінки, які хотіли Його приготувати до поховання, не знайшли Господа в печері, тому що Ісус воскрес. Пастор Дмитро нагадав про те, що Ісус живий і продовжує спасати людей і робити чудеса в їхньому житті, що Бог продовжує змінювати нас в Свій образ, щоб ми могли успадкувати небеса. (Євангеліє від Марка 16:7). Також пастор Дмитро Булах помітив, що основним покликанням для кожного християнина є нести Слово для людей, що це великий привілей і відповідальність.

Служіння пройшло в дружній і теплій обстановці, кожен міг відчути себе частиною єдиного Тіла Христового, а також прийняти і поділитися з іншими Божою любов'ю.

 

 

Обновлено: 16 Мая 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40