Святкування Пасхи Євангельською церквою «Благодать»

28 квітня стало звершенням довгоочікуваного свята Пасхи. Церква заздалегідь готувалася до цього свята, готуючи виступи, прибираючи приміщення та створюючи цікаві євангелізаційні програми для дорослих, підлітків та дітей.

Ранкове служіння розпочалося з радісних вітань.  Цього дня особливо відчувалась радість за те, що ми живі та маємо надію на спасіння завдяки жертві Ісуса Христа. Пісні прославлення, виконанні цього дня, були особливими, а також були підготовані нові псалми для Господа дорослим, молодіжним та дитячим хорами. Також звучали свідоцтва роботи Господа в житті.

Вчителі Недільної школи підготували святковий урок, а після уроку вся Недільна школа зібралася на вулиці, біля церкви, для традиційного запуску повітряних кульок з євангелізаційним посланням.  Після запуску кульок, на дітей в класах чекали ігри та подарунки. В цей день Євангельську церкву «Благодать» відвідали 135 дітей!

Для християнина Пасха – це свято, яке святкують не один раз на рік, Пасха – це свято, яке має стати для нас способом життя. Євангельська церква «Благодать» - це церква відкритих дверей. Запрошуємо та чекаємо на кожного. Христос воскрес. Воістину воскрес!

Більше фото ви можете побачити тут.

Обновлено: 03 Мая 2019

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40