Святкування дня Подяки

Особливий час, коли можна побачити в Євангельській церкві "Благодать" багато плодів - це час святкування дня Подяки. Саме 14 жовтня став таким днем.

Цього недільного дня церква зібрала багато плодів, вирощених із землі. Господь благословив кожного, хто трудився, і стенд з овочами, фруктами та іншими дарами землі, що стояв в приміщенні церкви, став більшим, ніж у минулому році.

Господь також рясно благословив церкву талантами, що склали святкове служіння. В цей день можна було почути нову пісню дитячого хору, молодіжного хору та групи прославлення. Діти Недільної школи підготували вірші. Також були окремі виступи.

В кожному класі Недільної школи на дітей чекав солодкий фруктовий стіл. Вчителі підготували цікавий урок-повторення про те, як Господь створив світ. Та, безперечно, жодна дитина не пішла додому без солодкого подарунку. І не тільки діти змогли отримати солодкі благословення, а й усі, хто прийшов до церкви в це свято!

Свято Подяки Богу пройшло дуже плідно. Особливо це служіння стало шансом повернутися до Бога тим, чиї серця сповнені покаяння. Дякуємо Незмінному Богу за все!

БІльше фото ви можете переглянути тут.

Обновлено: 16 Октября 2018

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40