Служіння «Милосердя» відвідало Київський пансіонат ветеранів праці

Під час проведення заходу, інформаційне служіння провело інтерв'ю з відповідальною за служіння «Милосердя» дияконисою Галиною.

Яка мета проведення такого соціального заходу?

Служіння милосердя бачить основною метою своїх справ - допомогу людям, які потребують турботи і уваги. Так як Господь проявляє милосердя до всіх людей, так і ми повинні наслідувати Його приклад. Найголовнішим є не стільки фізична допомога людям похилого віку, скільки донесення до них Слова від Господа, щоб люди знайшли Ісуса і примирилися з Господом.

Навіщо служіння милосердя привозить подарунки літнім людям?

Подарунок є як би ключем, який допомагає налаштувати людину для спілкування, а коли люди літні, їм особливо приємна увага людей і допомога від них. Крім цього, це - приклад того, що Господь нам дарує подарунки і також хоче, щоб ми поділилися тим, чим можемо.

Чи є ті люди, які не чули про Ісуса?

Звичайно, є різні люди, які не чули про Ісуса, які не приймають Слово. Є ті, які, в силу похилого віку, через хвилину все забувають, і доводиться говорити все заново. Але цікаво те, що найбільше приймають звістку ті люди, які в радянські часи були затятими комуністами і гнали церкву. Тепер вони охоче і з радістю приймають звістку про Ісуса.

Наскільки налаштований персонал пансіонату для проведення таких заходів?

Сьогодні Господь подбав особливо. Ми отримали дозвіл і підбадьорення від директора пансіонату, і без жодних перешкод можемо виконувати своє служіння. Результатом стали покаяння людей і їх вдячність за наше піклування про них.

Обновлено: 18 Мая 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40