Сімейне свято Різдва церкви «Благодать»

30 грудня настав час, коли вся Євангельська церква «Благодать» зібралася разом і відсвяткувала свято Різдва. Дивовижний час, коли вся родина збирається разом, і не просто так, а прославити нашого Спасителя Ісуса Христа. Слава Йому!
 

Починаючи з обіднього часу і до вечора, служителі церкви готувалися до свята. І о сьомій годині вечора церква зібралася разом. Свято розпочалося з пісень прославлення, які виконав дорослий хор з групою прославлення. Потім вийшов молодіжний хор і виконав всім знайому пісню «Щедрик». Вечір продовжив пастор церкви Дмитро Булах, який підготував святкову проповідь, на завершення якої відбулося таїнство причастя. Опісля, помолившись і подякувавши за їжу, парафіяни церкви сіли за столи. Але на цьому свято не закінчилося. Також вечір продовжили піснями прославлення дитячий хор, виступи домашньої групи. Парафіяни співали різдвяні пісні, які були добре знайомі всім, і в кінці свята звучав реп від репера Liray і солістки Юлії.
 

Як чудово, коли церква Божа збирається разом і веселим сміхом заповнений зал і як приємно, коли все свято не було підготовлено декількома служителями, а всі разом, допомагаючи один одному, зробили це свято дійсно сімейним. Христос народився! Слава Йому!

Обновлено: 03 Января 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40