Семінар для вчителів Недільної школи в церкві "Благодать"

Субота, 7 жовтня, Євангельська церква «Благодать» була наповнена вчителями Недільної школи, які прийшли отримати знання для найякіснішого служіння Богу. Як лікар не може без знань лікувати, так і вчитель не може без знань вчити.

Семінар проходив за участі Товариства Євангелізації дітей. Протягом всього семінару були розкриті такі теми, як: важливість поширення Божої вісті всім дітям; як можна ефективніше розповісти Євангеліє дітям; важливість ілюстрацій для дітей; як направити дитину до спасіння та ін. Крім того, семінар був наповнений музичними хвилинками, спілкуванням в аудиторії, ілюстраціями. Спікери були відкриті до аудиторії, і тому в простоті протягом семінару можна було дізнатися відповіді на всі запитання стосовно розкритих тем. Під час обідньої перерви вчителі змогли поділитися своїми кулінарними витворами та поспілкуватися про отримані знання.

Семінар для вчителів Недільної школи – це особливий час навчання, який Бог дав кожному вчителю. Слава Господу за отриманні знання, віримо, що служіння дітям стане ще кращим.

Обновлено: 08 Ноября 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40