Розпочато святкування Різдва в Євангельській церкві "Благодать"

Господь подарував нам час для святкування народження нашого Спасителя. Різдво - це час пошуків Господа та час радості для тих, в чиїх серцях Він перебуває.

23 грудня ранкового служіння зустріло усіх прихожан та гостей церкви особливо радісно. Групою прославлення та хором були підготовані різдвяні псалми. Під час прославлення кожен мав нагоду почути добру звістку про Народження Спасителя світу, про особливу місію, яку Ісус Христос прийшов звершити в цьому світі та нагадати собі - чи вірні наші серця...  Лунали співи дитячого хору, діти Недільної школи розповідали вірші, 5 та 6 класи співали різдвяну пісню. На богослужінні пастор церкви Дмитро Булах розповідав про ту радість, яку дав усім людям прихід Ісуса Христа у цей світ. У своїй проповіді він наголошував на тому, що до приходу Ісуса Христа Божий закон визначав, що є добрим в очах Бога а що – ні, але цей закон, як і ті жертви, які приносили люди Богу, не могли змінити серця людей та очистити їх від гріха. І лише в Ісусі люди отримали можливість оновлення, можливість прощення гріхів та зміни у своїх серцях.

В Недільній школі був підготований вчителями різдвяний урок. Кожен вчитель намагався якнайцікавіше показати історію Різдва. У кінці уроку всі діти отримали гарний подарунок. 

Плідний день підготував Господь на сьогодні. Адже кожен охочий зміг почути, Хто Такий Ісус Христос і для чого Він прийшов у світ. Христос Народився! Славімо Його!

Також чекаємо Вас 23 грудня о 18:00 на спільну вечірню молитву в приміщенні Євангельської церкви «Благодать».

Обновлено: 23 Декабря 2018

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40