Різдво в церкві «Благодать»

25 грудня став днем, коли Євангельська церква «Благодать» почала відзначати свято Різдва. Всі, хто переступив поріг будинку Молитви, мали змогу побачити старанно підготовлені виступи дітей, групи прославлення, дорослого і молодіжного хорів.

 

Різдво - це найважливіше свято для кожної людини. Адже Бог розробив чудовий план порятунку світу, який полягав у Ісусі Христі. Народження Ісуса вплинуло на життя багатьох людей як у ті часи, так і в наші дні. У церкві «Благодать» свято розпочалося з радісного привітання «Христос народився!» братів, які зустрічали всіх бажаючих провести свято Різдва в домі Божому. Всі, хто прийшов, змогли прославити Бога і порадіти святу Різдва - народження Спасителя світу! Кожна пісня, кожен вірш прославляли Бога і дякували Йому за народження Ісуса Христа.

Недільна школа підготувала для дітей різдвяний урок з наочними посібниками, які сестри виготовили вручну. Кожен учитель, який проводив урок, намагався донести діткам важливість народження Ісуса Христа в їхньому житті. В кінці уроку всіх дітей привітали з Різдвом і подарували їм подарунки.

 

Христос народився! Славімо Його!

Обновлено: 03 Января 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40