Передвеликодня євангелізація церкви «Благодать»

Вчителі Недільної школи дуже відповідально підходять до проведення свята Великодня, так як на свято зазвичай приходить багато дітей, і для них готується особлива програма. Тому необхідно все передбачити і добре підготуватися. Вчителі прибирали свої класи, територію навколо церкви, так як на уроці діти будуть виходити на вулицю, також готували матеріали для запуску повітряних куль.

У суботній програмі особливе місце займає євангелізація на балконі церкви для жителів масиву Виноградар. Вступне слово сказав помічник пастора Володимир Артюхов, який сказав слово про Ісуса Христа і спасіння через Нього. Групи молодіжного та основного прославлення співали псалми. Потім говорив пастор церкви «Благодать» Дмитро Булах, який розповів про важливість свята Пасхи для кожної людини. Після цього був показаний фільм «Ісус», через який люди змогли побачити, що зробив для них Ісус Христос.

Такі передвеликодні заходи дозволили посіяти Слово від Господа і дати можливість людям задуматися про важливість свята Пасхи в їхньому житті.

 

 

Обновлено: 18 Мая 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40