Незабутній час в Дитячому таборі «Яскравий промінець»

 

З 29 травня по 4 червня почав працювати довгоочікуваний Дитячий табір «Яскравий промінець», який проводиться кожного року на базі Євангельської церкви «Благодать». Веселі ігри та пісні, незабутній час та нові друзі – це ще не всі «родзинки» табору!

Подробнее...

Благословення новонародженого Матвія

 

28 травня пастори і диякони разом з церквою «Благодать» молилися і благословляли новонародженого Матвія. Великого щастя і Божих благословінь молодій і щасливій родині.

Подробнее...

День євангелізацій в Євангельській церкві «Благодать»

 

28 травня відбулися дві євангелізації. У цей день Виноградар зміг почути про Бога, а члени Євангельської церкви «Благодать» - прославити Бога на вулицях Подільського району.

Подробнее...

Випуск Недільної школи

 

28 травня було особливим днем для 7 класу Недільної школи. Цей день став для них випуском і незабутнім святом, яке їм влаштувало підліткове служіння груп «Пізнання».

Подробнее...

Презентація альбому християнського репера Liray

 

Вже кілька тижнів активно поширювалися запрошення на презентацію альбому християнського репера Liray. 19 травня в Євангельській церкві «Благодать» відбулася ця унікальна подія!

Подробнее...

В Недільній школі закінчилася програма «Листи Христові»

 

7 травня в Недільній школі Євангельської церкви «Благодать» закінчилася програма «Листи Христові». Діти, які ходять в Недільну школу, отримали нагороди відповідно до своїх старань.

Подробнее...

Урок-вікторина в Недільній школі

 

30 квітня в Євангельській церкві «Благодать» для дітей Недільної школи було проведено незвичайний урок. Урок-вікторина в дитячому служінні - це час, коли діти і вчителі разом згадують пройдений ними матеріал за 2 місяці.

Подробнее...

Євангелізаційна поїздка молодіжного служіння в с. Сезенків

 

22 квітня служителі з молодіжного служіння вирушили до дитячого притулку с. Сезенків для того, щоб розповісти і показати, що таке Пасха, і чому ми говоримо: «Ісус воскрес! Воістину Воскрес!»

Подробнее...

Свято Пасхи для дитячого притулку с. Копилов

 

20 квітня Недільна школа Євангельської церкви «Благодать» вирушила в дитячий притулок, що знаходиться в селі Копилов. Служителі Недільної школи разом з дитячим театром влаштували справжнє свято Пасхи для дітей!

Подробнее...

Традиційна поїздка в помісну церкву «Вічне Євангеліє»

 

Наступний понеділок після Великодня став традиційним днем, коли з'їжджається Союз Вільних Церков Християн Євангельської Віри України, в який входить Євангельська церква «Благодать». 17 квітня церква «Вічне Євангеліє» гостинно прийняла 5 церков.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40