Незабутній час в Дитячому таборі «Яскравий промінець»

У цьому році кожному, хто хоч раз був у Недільній школі, прийшов лист із запрошенням до Дитячого табору «Яскравий промінець». Дітям було надзвичайно приємно отримати особисте запрошення, ще й листом. 

Бог дарував незабутній час для дітей, які приходили до денного табору.  Основою кожного дня, проведеного разом, була молитва та час, де діти слухали біблійну історію. Кожен день табору давав можливість задати нові запитання та звернутися до Ісуса Христа.

Ранок у таборі розпочинався весело. В приміщені церкви проходили веселі пісні, які супроводжувались рухами. Не давали сумувати смішний клоун та ослик, проводячи різноманітні ігри.

У програмі табору кожного дня після ігор, в приміщені церкви діти ділилися на 4 команди і вирушали до лісу. Кожна команда мала своє особливе місце, де діти спілкувалися з учителями, слухали біблійні історії, обідали, виконували завдання табору та інше.

Також був ще особливий час для ігор на природі. Всі команди об’єднувалися та грали в групові ігри. Найстійкіші отримували призи.

2 червня на дітей чекала цікава мандрівка. Але до неї змогли потрапити тільки ті діти, які були хоча б 3 рази у таборі. Також було секретом - куди діти поїдуть.  І тільки в день поїздки діти дізнались про місце мандрівки. Цього року пощастило поїхати до музею «Битва за Київ», с. Нові Петрівці. Екскурсоводи розказували дітям історію музею, кожен зміг поринути в ті далекі часи.

Останній день табору проходив у неділю 4 червня. Діти виступали на сцені. Кожна команда продемонструвала біблійний вірш, назву своєї команди та девіз.  Також співали пісні, які вивчили в таборі. В кінці кожна команда отримала нагороду за різними номінаціями, та кожній дитині був подарований приз.

Якщо Бог благословить наступний рік проведенням Дитячого табору «Яскравий промінець», то чекатимемо дітей віком від 7 до 13 років в наступному році!

Більше фото ви можете переглянути тут: посилання.

Також вашій увазі представляємо відео-звіт Дитячого табору:

 

Обновлено: 05 Июня 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40