Молодіжному служінню 22 роки

Ось вже і 22 роки Молодіжному служінню Євангельської церкви «Благодать». Господь піклується про молодь, яка присвячує життя для Нього. За цей рік молоді люди змогли більше дізнатися один про одного, познайомитись із новими друзями та послужити Творцю тими талантами, які Господь їм подарував.

Свято Дня народження служіння проходило в приміщенні церкви, де були запрошені всі бажаючи розділити радість свята. Час був проведений надзвичайно весело. Спочатку для охочих були проведені ігри, а потім молоді ведучі представили команди КВН, де були задіяні команди: нинішнього молодіжного служіння та старша молодь церкви.  Кожна команда виконувала смішні сцени. Після цього пастор церкви Дмитро Булах звернувся до молоді з коротким словом настанови.

Також кожен мав змогу поздоровити молодь церкви зі святом. На завершення всі були запрошені до святкового столу, який був наповнений домашніми кулінарними витворами молодіжного служіння та гостей.

Славимо Господа за це свято, за ще один подарований рік служінню! Справжнє свідоцтво Його піклування про кожне вірне молоде серце!

Більше фото ви можете переглянути тут.

Обновлено: 30 Октября 2018

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40