Молитовне служіння 2020 року

Починаючи з 2 лютого, молитовне служіння Євангельської церкви «Благодать» буде молитися відповідно до нових списків служителів. Отож ті служителі, які записалися для участі у цьому служінні, з наступного тижня можуть молитися відповідно до того часу, який вони обрали для цього року.

Молитовне служіння «Сторож на стіні» - це одне з найдавніших служінь у Євангельській церкві «Благодать». Суть служіння полягає у тому, щоб звершувати молитви за потреби, спасіння, устрій церкви та країни безперестанку. Для цього створюються спеціальні списки, куди кожен, хто відкритий до цього служіння, може записатися на певну годину у який-небудь день тижня – і потім впродовж року молитися за потреби в обрану годину обраного дня тижня. Таким чином, молитва відбувається усі 24 години на добу, кожного дня.

Наприкінці року (або на початку нового) кожен бажаючий може обрати зручний для себе час і записатися на молитви протягом року.

Список потреб оновлюється щонеділі після вечірнього служіння. Список молитовних потреб можна отримати безпосередньо у приміщенні церкви, або ж на сайті церкви: https://blagodat.in.ua/sluzhinnya/molitovne-sluzhinnya-tserkvi-blagodat.html.

Обновлено: 02 Февраля 2020

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40