Літній табір для дітей в Закарпатті

Літо – це пора відпочинку, і добре, коли він проходить серед  духовної  родини. З 1 по 14 липняЄвангельська церква «Благодать» організувала літній християнській табір для дітей в Закарпатті. А саме в с. Поляна.

Організатори табору допомагали дітям розібратися, читаючи Біблію, кого Бог називає Своїм другом. І для багатьох з нас це стало новим відкриттям. Бог піклувався про літній табір протягом всього часу. Були свої виклики та труднощі, але саме вони випробовували всіх на вірність Богу та чи справді ми Його друзі.

Також в таборі був час екскурсій, які перетворювались на маленькі мандрівки. Діти дізнавались багато нового про Закарпаття. Відбувалися походи на річку, які займали 40 хвилин в один бік, що робили ці дні цікавими та спортивними.

Діти мали змогу духовно зростати не тільки в межах табору. Дуже благословенним був час у церкві Християн Євангельської Віри (пастор Райчинець Василь Федорович),де всі мали змогу почути про вірність Господа та Його турботу про нас.  Відбувалися виступи дітей табору на сцені з віршами.

Табір у Закарпатті с. Поляна - не просто час відпочинку, але час, коли діти дорослішають, розуміють цінність батьків та вчаться бути християнами. Дякуємо нашому Богу за цей час відпочинку та оновлення.

Більше фото ви можете побачити тут.

Обновлено: 27 Июля 2019

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40