Євангелізація церкви «Благодать» в парку «Нивки»

Євангелізацію відкрив помічник пастора церкви «Благодать» Володимир Артюхов, який звернув увагу людей на те, що вони можуть пізнати Господа і отримати спасіння на цьому місці, якщо повірять в Ісуса Христа. Потім група молодіжного прославлення прославила Бога псалмами. Після цього молодь театрального служіння представила невеликі сценки, в яких зверталася увага на суєтність нашого життя, про те, як люди, проводячи свої дні у справах і турботах, не замислюються про те, що буде після смерті.

Брати та сестри свідчили про роботу Господа в їхньому житті, ділилися тим, як Господь змінив їх життя і їх близьких. Брат Олег Майоршин проповідував про значення свята «Пасхи», про його походження і те, що воно означає для людей: «Пасха - це смерть і воскресіння Ісуса Христа, тому розуміння цього дуже важливе для отримання спасіння кожній людині». Прославляла Господа домашня група диякона Івана Шокалюка, які співали псалми і ділилися своїми свідченнями.

У цей час багато служителів брали євангелізаційну літературу і роздавали її людям. Бажаючим отримати відповіді на свої питання, брати та сестри щиро розкривали суть віри у Христа і шлях спасіння. Учасники театрального служіння також проводили ігри з дітьми.

А посіяне Слово було направлено на те, щоб люди, які проходили повз або відпочивали в парку, могли почути і прийняти істину від Господа.

Обновлено: 18 Мая 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40