День євангелізацій в Євангельській церкві «Благодать»

Під час ранкового служіння, учні Недільної школи з учителями вирушили запрошувати людей до церкви і розповідати про Бога. Сьогодні люди не особливо були відкриті, щоб слухати про Бога, але, розуміючи все це, брати і сестри продовжували робити Божу справу.

Друга євангелізація проходила в цей же день, але після ранкового служіння. Розмістившись по проспекту Г. Гонгадзе 5, дорослий і молодіжний хори разом з групою прославлення стали прославляти Бога псалмами. У перервах між піснями брат, який вів євангелізацію, закликав людей звернутися до Бога і покаятися. Також євангелізацію підтримав молодий християнський репер Liray, виконавши євангелізаційні тексти.

Під час євангелізації члени церкви роздавали брошури про Бога, запрошували до церкви, намагалися заводити діалоги. Найменші дошкільнята теж активно роздавали запрошення дітям.

Незважаючи на неприйняття багатьма людьми Бога і Його слова, будемо не забувати нашого покликання - поширювати Євангеліє. Нехай Господь благословить нас в цьому і дасть більше сміливості і відваги в цій нелегкій справі.

Обновлено: 03 Июня 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40