Cвято Трійці в Євангельській церкві «Благодать»

27 травня проходило  святкове богослужіння, присвячене святу Трійці. Трійця – це свято сходження Святого Духа і утворення Церкви.  В це свято група прославлення та хори особливо підготувались та прославили Господа. Служіння супроводжувалося підготованими виступами дітей на сцені.

Цей день для Недільної школи Євангельської церкви «Благодать» також був особливим. Кінець начального року в Недільній школі став часом підсумків та нагород. Недільна школа не складається лише з  дітей та вчителів, це родинне служіння. Тому 27 травня батьки, що рік невпинно дбали про духовне зростання дитини та були постійними у відвідуванні Біблійних уроків, отримали подяки від пастора. Програма на цьому не закінчилась. Діти, що старанно рік навчались та активно приймали участь у програмі "Біжи, щоб отримати", мали змогу на ярмарку обрати те, що їм подобалось. Для цього вони обмінювали зароблені бали на гарні подарунки. У програмі прийняли участь 64 дитини. Слава Богу! 

Щороку Недільна школа закінчує учбовий рік випуском 7 класу. Цього року випускники підготували виступ, в якому говорили про те, які цінності є важливими, а які ні. На кожного випускника, а їх було 5, очікував документ, який підтверджує, що вони закінчили навчання в Недільній школі. Кожен випускник у подарунок отримав годинник, як нагадування, що час невпинно минає, і потрібно бути пильними та використовувати подароване Богом життя на добре та корисне. Своє свято випускники відзначили зі своїми вчителями а групою "Пізнання" та дружньому пікніку.  На цьому робота Недільної школи не закінчується. Славимо Бога за Його щедроти у служінні дітям.

Більше фото ви можете побачити тут.

Обновлено: 05 Июня 2018

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40