Брат Девід Кім з Америки відвідав церкву «Благодать»

Брат Девід Кім висловив своє визнання пастору Дмитру за можливість проповідувати слово від Господа в церкві «Благодать» і дякував Господу за те, який шлях Він зробив в житті пастора Дмитра Булаха.

Спираючись на місце Писання Євангеліє від Івана 14 розділ, брат Девід звернув увагу присутніх на те, що більшість проблем, які виникають в людині, знаходяться в серці. «Головним змістом слів, які говорив Ісус, було те, щоб люди довіряли Йому і пам'ятали, що вони не самотні, що Дух Святий завжди допоможе в подоланні проблем».

«Часто люди наповнені страхами, намагаються знайти заспокоєння, комфорт, і починають шукати це в світі. Однак, останні часи лякають ще більше своїми подіями, показуючи, що мирські цінності ненадійні. Тому справжній мир може дати тільки Ісус. Головне - мати віру в Господа і довіряти Йому», - проповідував брат Девід.

Після проповіді Девіда Кіма до присутніх звернувся пастор церкви «Благодать» Дмитро Булах. Він нагадав, що люди отримують прощення гріхів тільки через покаяння, тому пастор закликав усіх бажаючих вимовити молитву покаяння. Завершила зібрання група прославлення.

Обновлено: 16 Мая 2017

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40