Різдво Христове в церкві "Благодать"

 

Різдво - одне з найбільших свят для людини, народження нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Запрошуємо всіх бажаючих розділити з нами радість цього свята!

Подробнее...

Розпочався запис на служіння "Молитовна стіна"

 

10 грудня 2017 року розпочався запис на служіння «Молитовна Стіна». Бог продовжує відповідати на молитви людей і робити чудеса в їхньому житті, про що і свідчили на ранковому недільному служінні.

Подробнее...

Свято 21-річчя Молодіжного служіння

 

10 листопада відбулося свято Дня Народження Молодіжного служіння Євангельської церкви «Благодать». Цього року Молодіжному служінню 21 рік! На тих, хто прийшов у цей день, чекав незабутній вечір в морському стилі.

Подробнее...

Свято найвеличнішої Книги Книг

 

5 листопада в Євангельській церкві «Благодать» відбулося свято – День Біблії. Свято було наповнене вдячностю Богу за великий подарунок людству – Біблію. Також у цей день завітав представник з Українського Біблійного Товариства.

Подробнее...

Свято Подяки Богу в Євангельській церкві «Благодать»

 

15 жовтня відбулося свято Жнив – свято подяки Богу за всі дари та благословення, які Він дарує в нашому житті. Цього дня церква зібрала прекрасний урожай з плодів у приміщені дому Молитви. Славимо і дякуємо Господу за все!

Подробнее...

Семінар для вчителів Недільної школи в церкві "Благодать"

 

Новий навчальний рік не тільки пора навчання для учнів, але й для вчителів.  7 жовтня відбувся семінар в Євангельській церкві «Благодать» для вчителів Недільної школи за участі Товариства Євангелізації дітей.

Подробнее...

Свято вчителів Євангельської церкви «Благодать»

 

 

1 жовтня відбулося свято, присвячене дню Вчителя. Цей день не минув без поздоровлень вчителів Євангельської церкви «Благодать», виступів дітей на сцені та найголовнішого – спільної молитви церкви до Бога про кожного вчителя.

Подробнее...

Родинний пікнік вчителів Недільної школи

 

23 вересня став днем, коли вчителі Недільної школи разом зі своїми сім’ями збираються на пікнік. Кожного року Бог благословляє часом служителів і вони мають нагоду провести день разом з молитвою, прославленням та спілкуванням.

Подробнее...

В Недільній школі вже розпочалася програма "Біжи, щоб отримати"

 

«Біжіть так, щоб отримати нагороду»
(1 Послання до Коринтян 9:24)
.
10 жовтня 2017 р., в Недільній школі Євангельської церкви «Благодать», розпочалася програма на рік: "Біжи, щоб отримати". Ціль програми: вчити дітей служити Богу, вирощувати серед зібрання місіонерів. Запрошуємо усіх прийти та прийняти участь у програмі. На кожну дитину, яка добіжить до кінця програми, чекає гарний подарунок.

Подробнее...

Євангелізаційні поїздки в дитячі будинки разом із місіонером зі США

 

4 та 8 вересня виїзне служіння Євангельської церкви «Благодать» відвідало дитячі заклади селищ Копилів та Сезенків.У ці поїздки на дітей чекав цікавий гість – місіонер зі США, який підготував для них щось особливе.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40