Євангелізація на Виноградарі

28 серпня пройшла євангелізація за участю дітей Недільної школи і підлітків груп «Пізнання» Євангельської церкви «Благодать» для жителів мікрорайону Виноградар. Розуміючи всю важливість служіння, молоді люди вчилися бути справжніми учнями Христа.

Подробнее...

В церкві «Благодать» відбулося водне хрещення

У неділю, 28 серпня 2016 року, в церкві «Благодать» відбулася радісна подія - водне хрещення. Одна з найважливіших подій у житті кожного християнина, який хоче йти в життя за Господом.

Подробнее...

Церква «Благодать» відвідала служіння в сестринській церкві «Вічне Євангеліє»

Уже не перший рік на Великодні свята євангельська церква "Благодать" відвідує сестринську церкву в Глевасі. Цього року подібна подія відбулася 2 травня. Брати і сестри з різних церков зібралися разом, щоб прославити Бога і почути Його слово.

 

Подробнее...

Євангелізація Недільної школи церкви «Благодать»

24 квітня в Недільній школі церкви «Благодать» пройшла євангелізація для жителів мікрорайону Виноградар. У ній взяли участь діти з 1 по 7 класів. Урок цієї неділі став практичним застосуванням тих знань, які діти отримують впродовж багатьох занять.

Подробнее...

У церкві «Благодать» проповідував гість з Америки Ларрі Медокс

24 квітня на ранковому служінні в церкві «Благодать» проповідував гість з Америки, пастор і вчитель Ларрі Медокс, який говорив Слово від Бога. Він передав вітання від домашньої церкви в місті Джорджтаун (Техас).

Подробнее...

Церкву «Благодать» відвідали гості з альянсу "Україна без сиріт»

24 квітня на ранковому служінні в церкві «Благодать» виступив представник альянсу "Україна без сиріт" Дмитро Малишенко, який розповів про проект "Одна церква - одна дитина".

Подробнее...

Служіння "Золотой вік" напередодні Великодня

21 квітня відбулася зустріч служіння «Золотий вік», темою якої був «Великдень». Свято розпочалося з молитви пастора церкви, Дмитра Булаха, і його вступного слова до братів і сестер.

Подробнее...

В церкві Благодать відбувся семінар на тему "Апокаліпсис Іоанна"

 

9 квітня в церкві "Благодать" відбувся семінар на тему "Апокаліпсис Іоанна. Огляд і значення книги". Проповідник, вчитель Української Євангельської Теологічної Семінарії, Павло Львович Горбунов, розповідав про призначення цієї книги.

Подробнее...

У церкві «Благодать» проповідував гість зі Швеції

 

На вечірньому служінні, 28 лютого, в церкві «Благодать» проповідував гість зі Швеції, брат Ніколас, пастор п’ятидесятницької церкви в місті Нібра, а також був присутнім і сказав слово підбадьорення пастор Донецької церкви Олександр Володимирович Зайцев.

Подробнее...

«День мужності» в церкві «Благодать»

 

Недільне богослужіння 28 лютого в церкві «Благодать» було присвячено дню мужності представників сильної статі. Біблія має багато прикладів доблесних і хоробрих персонажів, через яких Бог показує Свої критерії мужності людини. Дідусь, тато, син, онук - мужі для Божих справ і перемог в цьому світі.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40