Святкування Великодня в Євангельській церкві «Благодать»

 

16 квітня проходив найбільше і найсвітліше християнське свято - Великдень. Цей день в Євангельській церкві «Благодать» був наповнений радісними подіями. Кожен, хто переступив поріг церкви, зміг наповнитися радістю, почути про Бога. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Подробнее...

Сімейна програма «Спортивне містечко»

 

Згідно прогнозам, на передвеликодні дні погода мала бути прохолодною, а місцями і з дощем. Але все ж, 14-15 квітня відбулася євангелізаційна програма «Спортивне містечко», на яку прийшли тепло одягнені дітки зі своїми батьками.

Подробнее...

Пасхальна зустріч служіння «Золотий вік»

 

13 квітня в Євангельській церкві «Благодать» проходила пасхальна зустріч служіння «Золотий вік». 38 старших братів і сестер зібралися разом, щоб прославити Господа, поділитися свідченнями з життя і провести час за спілкуванням.

Подробнее...

Передвеликодній недільний день в Євангельській церкві «Благодать»

 

9 квітня в Євангельській церкві «Благодать» відбувалося достатньо багато подій, одні з яких стали навіть приємним сюрпризом. Наближається свято Пасхи, і Бог все більше проявляє чудес в кожному дні!

Подробнее...

Свято-пікнік «Щаслива родина»

 

Особливий, неймовірний, довгоочікуваний день для Вашої родини! 20 травня 2017 року запрошуємо Вас на свято-пікнік «Щаслива родина». На Вас чекає приємне спілкування на свіжому повітрі, багато несподіваних  сюрпризів, свідоцтва інших родин і просто чудовий час в колі родини та друзів.

Подробнее...

Спільна молитва на Софіївській площі за перемогу і мир

 

2 квітня о 15:00 у Києві, на Софіївській площі, за ініціативою представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, проходила молитва за перемогу над агресором, за звільнення полонених і ув'язнених, і за встановлення справедливого миру на Україні.

Подробнее...

Євангельську церкву «Благодать» привітав гість з Узбекистану

 

2 квітня, у неділю, Євангельську церкву «Благодать» відвідав віце-президент Біблійного товариства з Узбекистану, пастор церкви Сергій Терновий. Пастор Сергій мав можливість поділитися словом, яке він підготував для ранкового служіння.

Подробнее...

27 травня – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ!

 

27 травня о 17:00 в Палаці Спорту відбудеться Національна молитва за Україну. Мета якої є молитовне єднання усіх Церков та всього народу заради спасіння і відродження нашої країни. Ми всім серцем віримо, що Господь почує нашу упокорену молитву та дарує мир і добробут багатостраждальній українській землі.

Подробнее...

Суботник в Євінгельській церкві «Благодать»

 

8 квітня о 10:00 відбудеться суботник в Євангельській церкві «Благодать». У цей день всі бажаючі зможуть послужити в будинку Молитви. Запрошуються всі взяти активну участь у прибиранні та влаштуванні приміщення.

Подробнее...

Результати проведення програми «Вітаминка»

 

Починаючи з 19 лютого по 12 березня, Недільна школа Євангельської церкви «Благодать» проводила дитячу програму «Вітамінка». Цілих три тижні діти, які приходили в Недільну школу, були благословенні вітамінами.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40