Служіння "Золотой вік" напередодні Великодня

21 квітня відбулася зустріч служіння «Золотий вік», темою якої був «Великдень». Свято розпочалося з молитви пастора церкви, Дмитра Булаха, і його вступного слова до братів і сестер.

Подробнее...

В церкві Благодать відбувся семінар на тему "Апокаліпсис Іоанна"

 

9 квітня в церкві "Благодать" відбувся семінар на тему "Апокаліпсис Іоанна. Огляд і значення книги". Проповідник, вчитель Української Євангельської Теологічної Семінарії, Павло Львович Горбунов, розповідав про призначення цієї книги.

Подробнее...

У церкві «Благодать» проповідував гість зі Швеції

 

На вечірньому служінні, 28 лютого, в церкві «Благодать» проповідував гість зі Швеції, брат Ніколас, пастор п’ятидесятницької церкви в місті Нібра, а також був присутнім і сказав слово підбадьорення пастор Донецької церкви Олександр Володимирович Зайцев.

Подробнее...

«День мужності» в церкві «Благодать»

 

Недільне богослужіння 28 лютого в церкві «Благодать» було присвячено дню мужності представників сильної статі. Біблія має багато прикладів доблесних і хоробрих персонажів, через яких Бог показує Свої критерії мужності людини. Дідусь, тато, син, онук - мужі для Божих справ і перемог в цьому світі.

Подробнее...

Богослужіння в Макошинській колонії

 

23 січня служителі Євангельської церкви «Благодать» відвідали ув'язнених в Макошинській виправній колонії. Люди, які відбували там покарання, змогли почути Слово Боже.Пастори Дмитро Булах та Костянтин Жданов говорили про важливість прийняття Ісуса Христа в своє життя.

 

Подробнее...

Різдвяні співи молодіжного хору

 

В зимовий Святвечір молодіжний хор під керівництвом пастора Дмитра Булаха вийшов на вулиці Києва, щоб прославити Бога та поділитися з міщанами радісною звісткою про народження Спасителя Ісуса Христа. Маршрут проходив шляхом автобуса №102, тролейбуса №18, а також на Софійській площі, Михайлівській площі, Поштовій площі (Макдональдс).

Подробнее...

Різдвяна вистава

 

2 січня Євангельська церква «Благодать» відкрила двері для дітей віком від 2 до 13 років. У цей день діти мали можливість подивитися Різдвяну театралізовану постановку, яку підготувала і провела підліткова група «Пізнання». Все пройшло весело, шумно і цікаво.

Подробнее...

Справжнє Різдво в Євангельській церкві «Благодать»

 

Кожного Різдва церква охоплює всіх, хто приходить до Будинку Молитви, щоб відкрити правду Різдва. На загальному Богослужінні 27 грудня проводилася святкова програма з виступами дитячого, молодіжного та дорослого хорів, театральною постановкою 1-4 класів, віршів дошкільнят.

Подробнее...

В ц. «Благодать» відбулась всесоюзна молитва

 

25 грудня в церкві «Благодать» відбулася нічна об'єднана молитва церков Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України. Зал наповнили парафіяни шести церков, які приїхали для поклоніння Богові і спільної молитви за країну і людей.

Подробнее...

Святкування Різдва

 

Різдво - одне з найбільших свят для християн усього світу. Напередодні цієї радісної події всі знаходяться в очікуванні дива, готуються до святкування зі своїми рідними та близькими. Але Різдво - це не просто свято, це - день народження Ісуса Христа.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40