Семінар для вчителів Недільної школи в церкві "Благодать"

 

Новий навчальний рік не тільки пора навчання для учнів, але й для вчителів.  7 жовтня відбувся семінар в Євангельській церкві «Благодать» для вчителів Недільної школи за участі Товариства Євангелізації дітей.

Подробнее...

Свято вчителів Євангельської церкви «Благодать»

 

 

1 жовтня відбулося свято, присвячене дню Вчителя. Цей день не минув без поздоровлень вчителів Євангельської церкви «Благодать», виступів дітей на сцені та найголовнішого – спільної молитви церкви до Бога про кожного вчителя.

Подробнее...

Родинний пікнік вчителів Недільної школи

 

23 вересня став днем, коли вчителі Недільної школи разом зі своїми сім’ями збираються на пікнік. Кожного року Бог благословляє часом служителів і вони мають нагоду провести день разом з молитвою, прославленням та спілкуванням.

Подробнее...

В Недільній школі вже розпочалася програма "Біжи, щоб отримати"

 

«Біжіть так, щоб отримати нагороду»
(1 Послання до Коринтян 9:24)
.
10 жовтня 2017 р., в Недільній школі Євангельської церкви «Благодать», розпочалася програма на рік: "Біжи, щоб отримати". Ціль програми: вчити дітей служити Богу, вирощувати серед зібрання місіонерів. Запрошуємо усіх прийти та прийняти участь у програмі. На кожну дитину, яка добіжить до кінця програми, чекає гарний подарунок.

Подробнее...

Євангелізаційні поїздки в дитячі будинки разом із місіонером зі США

 

4 та 8 вересня виїзне служіння Євангельської церкви «Благодать» відвідало дитячі заклади селищ Копилів та Сезенків.У ці поїздки на дітей чекав цікавий гість – місіонер зі США, який підготував для них щось особливе.

Подробнее...

Євангелізація Євангельської церкви «Благодать»

 

Недільного дня, 10 вересня, Євангельська церква «Благодать»  провела євангелізацію, яку супроводжували співи псалмів групи прославлення, дорослого та молодіжного хорів біля ринку «Виноградар».  В цей день Бог дав можливість людям почути про Нього та прийняти Його в своє серце.

Подробнее...

Свято Першого дзвоника в Недільній школі

 

3 вересня в Недільній школі Євангельської церкви «Благодать» відбулося свято Першого дзвоника. В цей день церква вітала першокласників та молилася про кожного з них. А першокласники, в свою чергу, підготували виступи до свята.

Подробнее...

Сімейна програма «Спортивне містечко»

 

1-2 вересня відбувалось проведення довгоочікуваної програми «Спортивне містечко», яку влаштувала Євангельська церква «Благодать». Багато завітало дітей, які вже не вперше відвідують цей інтелектуально-спортивний захід.

Подробнее...

Ранкова євангелізація дітей Недільної школи

 

Ось і минають останні літні дні. Діти з батьками готуються до навчання у школі. 27 серпня, недільного ранку, діти Недільної школи вийшли на євангелізацію. Також їх підтримали підлітки групи «Пізнання», які не тільки запрошували людей до церкви, але й розклеювали запрошення.

Подробнее...

Молодіжний табір «Light-Keepers» цього літа

 

З 24 по 31 липня проходив молодіжний табір «Light-Keepers», який організовано було на базі Євангельської церкви «Благодать». Цього літа на дітей чекав час, сповнений незабутніх вражень та нових відкриттів.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40