Свято Різдва з Молодіжним служінням

 

12 грудня молодь Євангельської церкви «Благодать» вирішила провести різдвяну зустріч. В цей день, молоді люди гуртом зробили святкове служіння та вкотре переконалися, що робити щось разом в ім’я Господа - найвеличніше благословення.

Подробнее...

Вечірнє служіння в Євангельській церкві «Благодать»

 

7 січня, в Євангельській церкві «Благодать» проходилонезвичайне вечірнє служіння. Цього вечора відбувся показ різдвяного мюзиклу для всіх, хто прийшов на служіння.

Подробнее...

Різдвяна євангелізація молодіжного хору

 

6 січня молодь Євангельської церкви «Благодать» завершила вечір євангелізацією по місту. Від пр. Правди і аж до Софійської площі лунали різдвяні співи молодіжного хору, які звіщали про народження Спасителя.

Подробнее...

Різдвяний мюзикл для дітей

 

6 січня в Євангельській церкві «Благодать» для усіх бажаючих дітей та їх батьків відбувся різдвяний мюзикл. Близько 60 служителів церкви підготували різдвяну програму та з нетерпінням чекали на кожну дитину.

Подробнее...

Біблійний маскарад дітей Недільної школи

 

31 грудня в Євангельській церкві «Благодать», зранку можна було зустріти безліч біблійних героїв, адже цього дня проходив біблійний маскарад, які підготували діти Недільної школи.

Подробнее...

Спільне святкування Різдва з усією духовною родиною!

 

29 грудня в Євангельській церкві «Благодать» відбулося спільне святкування Різдва. У цей день уся духовна родина зібралася за святковими столами та славила Господнє Ім’я.

Подробнее...

Різдво Христове в Євангельській церкві «Благодать»

 

24 грудня відбулося свято Різдва Христового  в Євангельській церкві «Благодать». Для тих, хто відвідав церкву, цього дня чекало багато приємних сюрпризів та найголовніше  -  кожен зміг провести час із Богом в цей день! Христос Народився! Славімо Його!

Подробнее...

Всецерковна молитва за участі церков УВЦХЄВ Київського регіону

 

22 грудня в Євангельській церкві «Благодать» проходила Всецерковна молитва за участі  церков, які входять до об’єднання Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри (УВЦХЄВ) Київського регіону. Молитовну зустріч відвідало 9 церков, які склали молитву подяки Господу та прославили Його Ім’я цього дня.

Подробнее...

Різдвяна радість в дитячих будинках с. Новопетрівці і Межигір'я

 

16 грудня на дітей, що перебувають в дитячих будинках с. Новопетрівці і Межигір'я, чекала приємна зустріч. Учні Недільної школи разом з молодіжною командою приїхали привітати дітей зі святом Різдва та розповісти їм про Ісуса Христа.

Подробнее...

Свято Різдва зі служінням «Золотий вік»

 

В Євангельській церкві «Благодать» розпочалися святкові зустрічі. Перша зустріч відбулась 14 грудня зі служінням «Золотий вік».  В цей день зібралося 36 благословенних старших братів та сестер, які з радістю прославили Господа.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40