Ранкова євангелізація дітей Недільної школи

 

Ось і минають останні літні дні. Діти з батьками готуються до навчання у школі. 27 серпня, недільного ранку, діти Недільної школи вийшли на євангелізацію. Також їх підтримали підлітки групи «Пізнання», які не тільки запрошували людей до церкви, але й розклеювали запрошення.

Подробнее...

Молодіжний табір «Light-Keepers» цього літа

 

З 24 по 31 липня проходив молодіжний табір «Light-Keepers», який організовано було на базі Євангельської церкви «Благодать». Цього літа на дітей чекав час, сповнений незабутніх вражень та нових відкриттів.

Подробнее...

Водне хрещення братів

 

23 липня проходило водне хрещення братів. Цікаве те, що обох братів зовуть Павло. Тож поздоровляємо братів, бажаємо триматися міцно за Бога та шукати Його волю в кожному дні!

Подробнее...

Один день із життя церкви «Благодать»

 

Цього недільного ранку, 16 липня, чекав міні-концерт, який зробили діти Недільної школи, які приїхали, нарешті, з табору, що знаходився в Закарпатті.  На цьому ж служінні прийняла водне хрещення благословенна сестра, пообіцявши жити для Бога в чистій і добрій совісті.

Подробнее...

Молодіжна євангелізація

 

14 липня, на проспекті В. Порика 9, серед алей, де зазвичай відпочивають сім'ї разом з дітьми, молодіжне служіння Євангельської церкви «Благодать» провело євангелізацію.

Подробнее...

Поїздка на 20-річчя до церкви «Ковчег»

 

9 липня відбулася поїздка групи прославлення та хору Євангельської церкви «Благодать», щоб поздоровити зі святом 20-річчя церкву «Ковчег», яка знаходиться в м. Яготин. Цей день був особливим не тільки для членів церкви «Ковчег», але й для служителів церкви «Благодать».

Подробнее...

Водне хрещення в Євангельській церкві «Благодать»

 

Минулої неділі, 25 червня, прийняли водне хрещення чотири благословенні людини, які зробили важливий вибір у своєму житті, а саме – дали обіцянку доброї совісті перед Богом, що дає можливість мати ще ближчі стосунки з Богом.

Подробнее...

Дружня поїздка до церкви ХЄВ «Нове життя»

 

18 червня служителі Євангельської церкви «Благодать» відправились поздоровити з 24-річчям церкву ХЄВ «Нове життя», що знаходиться в м. Тараща. В цей день дві церкви провели богослужіння разом та прославили Боже Ім’я.

Подробнее...

Хода на захист дітей і сім’ї об’єднала в Києві тисячі громадян

 

«Справжнє захоплення – це тато, мама, діти!» Під цим гаслом центральними вулицями Києва пройшла Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї.

Подробнее...

Незабутній час в Дитячому таборі «Яскравий промінець»

 

З 29 травня по 4 червня почав працювати довгоочікуваний Дитячий табір «Яскравий промінець», який проводиться кожного року на базі Євангельської церкви «Благодать». Веселі ігри та пісні, незабутній час та нові друзі – це ще не всі «родзинки» табору!

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40