Спільне святкування Різдва з усією духовною родиною!

 

29 грудня в Євангельській церкві «Благодать» відбулося спільне святкування Різдва. У цей день уся духовна родина зібралася за святковими столами та славила Господнє Ім’я.

Подробнее...

Різдво Христове в Євангельській церкві «Благодать»

 

24 грудня відбулося свято Різдва Христового  в Євангельській церкві «Благодать». Для тих, хто відвідав церкву, цього дня чекало багато приємних сюрпризів та найголовніше  -  кожен зміг провести час із Богом в цей день! Христос Народився! Славімо Його!

Подробнее...

Всецерковна молитва за участі церков УВЦХЄВ Київського регіону

 

22 грудня в Євангельській церкві «Благодать» проходила Всецерковна молитва за участі  церков, які входять до об’єднання Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри (УВЦХЄВ) Київського регіону. Молитовну зустріч відвідало 9 церков, які склали молитву подяки Господу та прославили Його Ім’я цього дня.

Подробнее...

Різдвяна радість в дитячих будинках с. Новопетрівці і Межигір'я

 

16 грудня на дітей, що перебувають в дитячих будинках с. Новопетрівці і Межигір'я, чекала приємна зустріч. Учні Недільної школи разом з молодіжною командою приїхали привітати дітей зі святом Різдва та розповісти їм про Ісуса Христа.

Подробнее...

Свято Різдва зі служінням «Золотий вік»

 

В Євангельській церкві «Благодать» розпочалися святкові зустрічі. Перша зустріч відбулась 14 грудня зі служінням «Золотий вік».  В цей день зібралося 36 благословенних старших братів та сестер, які з радістю прославили Господа.

Подробнее...

Різдво Христове в церкві "Благодать"

 

Різдво - одне з найбільших свят для людини, народження нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Запрошуємо всіх бажаючих розділити з нами радість цього свята!

Подробнее...

Розпочався запис на служіння "Молитовна стіна"

 

10 грудня 2017 року розпочався запис на служіння «Молитовна Стіна». Бог продовжує відповідати на молитви людей і робити чудеса в їхньому житті, про що і свідчили на ранковому недільному служінні.

Подробнее...

Свято 21-річчя Молодіжного служіння

 

10 листопада відбулося свято Дня Народження Молодіжного служіння Євангельської церкви «Благодать». Цього року Молодіжному служінню 21 рік! На тих, хто прийшов у цей день, чекав незабутній вечір в морському стилі.

Подробнее...

Свято найвеличнішої Книги Книг

 

5 листопада в Євангельській церкві «Благодать» відбулося свято – День Біблії. Свято було наповнене вдячностю Богу за великий подарунок людству – Біблію. Також у цей день завітав представник з Українського Біблійного Товариства.

Подробнее...

Свято Подяки Богу в Євангельській церкві «Благодать»

 

15 жовтня відбулося свято Жнив – свято подяки Богу за всі дари та благословення, які Він дарує в нашому житті. Цього дня церква зібрала прекрасний урожай з плодів у приміщені дому Молитви. Славимо і дякуємо Господу за все!

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40