До Євангельської церкви «Благодать» завітав гість із Греції

 

У період з 13 по 18 травня Євангельська церква «Благодать» гостинно приймала харизматичного проповідника з Греції – пастора Ставроса Ігнатіу, який за час, проведений з церквою, зміг поділитися словом від Бога на служіннях, помолитися та благословити церкву та подружитися з братами та сестрами Молодіжного служіння.

Подробнее...

У Євангельськай церкві "Благодать" буде проведена сімейна конференція

 

9 червня у Євангельській церкві "Благодать" буде проведена сімейна коніеренція "Сім'я - фортеця моя". Спікерами конференції виступатимуть Юрій та Тетяна Соколовські.

Подробнее...

Євангельську церкву «Благодать» відвідав брат із Америки

 

25 квітня Євангельську церкву «Благодать» відвідав брат Ларрі Меддокс, служитель Першої баптистської церкви у м. Джорджтаун, штат Техас. Брат Ларрі підготував слово для прихожан церкви, що розкривало всю суть поняття «надія».

Подробнее...

Традиційний з’їзд церков УВЦХЄВ у церкві ЄХВ «Вічне Євангеліє»

 

9 квітня відбувся традиційний  з’їзд Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри (УВЦХЄВ), в якому приймала участь Євангельська церква «Благодать».

Подробнее...

Великдень в Євангельській церкві «Благодать»

 

8 квітня християни відзначають свято Великдень. Євангельська церква «Благодать» також відзначала це свято та приклала великих зусиль, щоб цей день пройшов особливо.

Подробнее...

«Спортивне містечко» на Виноградарі

 

6 та 7 квітня Євангельська церква «Благодать» організувала та провела спортивно-розважальну програму «Спортивне містечко» для дітей та їх батьків на Виноградарі. Кожного, хто зміг прийти та прийняти участь в програмі, чекало багато сюрпризів.

Подробнее...

Великодня зустріч служіння «Золотий Вік»

 

Напередодні свята Великодня, 5 квітня відбулася зустріч старших братів та сестер служіння «Золотий вік». Час, проведений у колі духовної сім’ї, об’єднав 27 чоловік, чиї серця були сповнені подяки Господу за Його жертву на хресті.

Подробнее...

Євангелізація напередодні свята Великодня

 

1 квітня Євангельська церква «Благодать» провела євангелізацію для жителів мікрорайону Виноградар. Наближається свято Великдень і Господь знову відкриває двері до сердець людей, які не знають Бога.

Подробнее...

Програма "Вітамінка" у Недільній школі

 

Починаючи з 18 лютого, у Недільній школі Євангельської церкви «Благодать» розпочнеться проведення дитячої програми «Вітамінка». У рамках цієї програми діти отримуватимуть вітаміни впродовж 4 тижнів.

Подробнее...

РІЗДВО КОЖНІЙ ДИТИНІ!

 

Кожного Різдва Євангельська церква «Благодать» відвідує дитячі установи, щоб розповісти діткам про свято Ісуса Христа - Його Народження, і привітати малюків з цим Чудовим Святом! Ми запрошуємо Вас взяти участь в цьому служінні і благословити дітей подарунками.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40