День вчителя

 

2 жовтня проходило богослужіння, присвячене Дню вчителя, в якому взяли активну участь молодіжний, дорослий і дитячі хори, вихованці Недільної школи. У цей недільний ранок вчителів чекав сюрприз.

Подробнее...

В церкві "Благодать" відбулося вінчання

 

У суботу, 17 вересня, в церкві «Благодать» відбулося вінчання двох молодих - Євгенія і Аліни. Створення нової сім'ї - це завжди свято, і тому цього дня члени церкви, родичі та друзі зібралися, щоб розділити радість з молодими.

Подробнее...

У Недільній школі розпочалася програма «Листи Христові»

Починаючи з 11 вересня, стала діяти нова програма - «Листи Христові». Дітей, які ходять в Недільну школу, чекає захоплюючий рік, в якому вони попрацюють на славу Богу!

Подробнее...

Церкву «Благодать» відвідав гість із Донецька

 

4 вересня на вечірнє служіння приїхав гість із Донецька - Володимир Олександрович Зайцев, з церкви «Христа Спасителя». Брат запропонував поміркувати на тему, яка актуальна в житті кожного християнина.

Подробнее...

4 вересня в Недільній школі відбулося свято!

 

З приходом осені і нового навчального року в церкві «Благодать» відбулося свято - «Повернення до Недільної школи». Учнів очікувала святкова програма, улюблені вчителі та подарунки.

Подробнее...

«Спортивне містечко» - свято для всієї сім’ї!

З 2 по 3 вересня проходила розважально-спортивна програма «Спортивне містечко». У Євангельської церкви «Благодать» цей традиційний захід з'явився не так давно, але вже встиг стати особливим часом для маленьких відвідувачів та їх батьків.

 

Подробнее...

Євангелізація на Виноградарі

28 серпня пройшла євангелізація за участю дітей Недільної школи і підлітків груп «Пізнання» Євангельської церкви «Благодать» для жителів мікрорайону Виноградар. Розуміючи всю важливість служіння, молоді люди вчилися бути справжніми учнями Христа.

Подробнее...

В церкві «Благодать» відбулося водне хрещення

У неділю, 28 серпня 2016 року, в церкві «Благодать» відбулася радісна подія - водне хрещення. Одна з найважливіших подій у житті кожного християнина, який хоче йти в життя за Господом.

Подробнее...

Церква «Благодать» відвідала служіння в сестринській церкві «Вічне Євангеліє»

Уже не перший рік на Великодні свята євангельська церква "Благодать" відвідує сестринську церкву в Глевасі. Цього року подібна подія відбулася 2 травня. Брати і сестри з різних церков зібралися разом, щоб прославити Бога і почути Його слово.

 

Подробнее...

Євангелізація Недільної школи церкви «Благодать»

24 квітня в Недільній школі церкви «Благодать» пройшла євангелізація для жителів мікрорайону Виноградар. У ній взяли участь діти з 1 по 7 класів. Урок цієї неділі став практичним застосуванням тих знань, які діти отримують впродовж багатьох занять.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40