«Спортивне містечко» на Виноградарі

 

6 та 7 квітня Євангельська церква «Благодать» організувала та провела спортивно-розважальну програму «Спортивне містечко» для дітей та їх батьків на Виноградарі. Кожного, хто зміг прийти та прийняти участь в програмі, чекало багато сюрпризів.

Подробнее...

Великодня зустріч служіння «Золотий Вік»

 

Напередодні свята Великодня, 5 квітня відбулася зустріч старших братів та сестер служіння «Золотий вік». Час, проведений у колі духовної сім’ї, об’єднав 27 чоловік, чиї серця були сповнені подяки Господу за Його жертву на хресті.

Подробнее...

Євангелізація напередодні свята Великодня

 

1 квітня Євангельська церква «Благодать» провела євангелізацію для жителів мікрорайону Виноградар. Наближається свято Великдень і Господь знову відкриває двері до сердець людей, які не знають Бога.

Подробнее...

Програма "Вітамінка" у Недільній школі

 

Починаючи з 18 лютого, у Недільній школі Євангельської церкви «Благодать» розпочнеться проведення дитячої програми «Вітамінка». У рамках цієї програми діти отримуватимуть вітаміни впродовж 4 тижнів.

Подробнее...

РІЗДВО КОЖНІЙ ДИТИНІ!

 

Кожного Різдва Євангельська церква «Благодать» відвідує дитячі установи, щоб розповісти діткам про свято Ісуса Христа - Його Народження, і привітати малюків з цим Чудовим Святом! Ми запрошуємо Вас взяти участь в цьому служінні і благословити дітей подарунками.

Подробнее...

Свято Різдва з Молодіжним служінням

 

12 грудня молодь Євангельської церкви «Благодать» вирішила провести різдвяну зустріч. В цей день, молоді люди гуртом зробили святкове служіння та вкотре переконалися, що робити щось разом в ім’я Господа - найвеличніше благословення.

Подробнее...

Вечірнє служіння в Євангельській церкві «Благодать»

 

7 січня, в Євангельській церкві «Благодать» проходилонезвичайне вечірнє служіння. Цього вечора відбувся показ різдвяного мюзиклу для всіх, хто прийшов на служіння.

Подробнее...

Різдвяна євангелізація молодіжного хору

 

6 січня молодь Євангельської церкви «Благодать» завершила вечір євангелізацією по місту. Від пр. Правди і аж до Софійської площі лунали різдвяні співи молодіжного хору, які звіщали про народження Спасителя.

Подробнее...

Різдвяний мюзикл для дітей

 

6 січня в Євангельській церкві «Благодать» для усіх бажаючих дітей та їх батьків відбувся різдвяний мюзикл. Близько 60 служителів церкви підготували різдвяну програму та з нетерпінням чекали на кожну дитину.

Подробнее...

Біблійний маскарад дітей Недільної школи

 

31 грудня в Євангельській церкві «Благодать», зранку можна було зустріти безліч біблійних героїв, адже цього дня проходив біблійний маскарад, які підготували діти Недільної школи.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40