Молодіжний наметовий табір "Light-keepers"

 

Запрошуємо до молодіжного літнього табору «Light-keepers», що проходитиме на березі Київського моря з 23-го по 30-е липня включно.

Подробнее...

Cвято Трійці в Євангельській церкві «Благодать»

 

27 травня стало святом для родини Євангельської церкви «Благодать». Святкування Трійці – це особливий час для церкви. Також цей день став днем підсумків роботи Недільної школи та святом випускників.

Подробнее...

Сімейний пікнік "Час разом"

 

26 травня проходив сімейний пікнік «Час разом», на якому подружжя змогли згадати важливість служіння один одному та дізнатись багато істин, які роблять сім’ї сильними та щасливими.

Подробнее...

Перший день у денному дитячому таборі "Яскравий промінець"

 

4 червня розпочався перший день у денному дитячому таборі «Яскравий промінець». «Господь піклується про нас»  - тема, яка стала початком денного дитячого табору.

Подробнее...

Дитячий денний табір "Яскравий промінець"

 

В Євангельській церкві "Благодать" для дітей віком від 7 до 12 років проводитиметься денний дитячий табір "Яскравий промінець". Табір проводитиметься з 4-го по 10 червня.

Подробнее...

До Євангельської церкви «Благодать» завітав гість із Греції

 

У період з 13 по 18 травня Євангельська церква «Благодать» гостинно приймала харизматичного проповідника з Греції – пастора Ставроса Ігнатіу, який за час, проведений з церквою, зміг поділитися словом від Бога на служіннях, помолитися та благословити церкву та подружитися з братами та сестрами Молодіжного служіння.

Подробнее...

У Євангельськай церкві "Благодать" буде проведена сімейна конференція

 

9 червня у Євангельській церкві "Благодать" буде проведена сімейна коніеренція "Сім'я - фортеця моя". Спікерами конференції виступатимуть Юрій та Тетяна Соколовські.

Подробнее...

Євангельську церкву «Благодать» відвідав брат із Америки

 

25 квітня Євангельську церкву «Благодать» відвідав брат Ларрі Меддокс, служитель Першої баптистської церкви у м. Джорджтаун, штат Техас. Брат Ларрі підготував слово для прихожан церкви, що розкривало всю суть поняття «надія».

Подробнее...

Традиційний з’їзд церков УВЦХЄВ у церкві ЄХВ «Вічне Євангеліє»

 

9 квітня відбувся традиційний  з’їзд Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри (УВЦХЄВ), в якому приймала участь Євангельська церква «Благодать».

Подробнее...

Великдень в Євангельській церкві «Благодать»

 

8 квітня християни відзначають свято Великдень. Євангельська церква «Благодать» також відзначала це свято та приклала великих зусиль, щоб цей день пройшов особливо.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40