Різдво в церкві «Благодать»

 

25 грудня став днем, коли Євангельська церква «Благодать» почала відзначати свято Різдва. Всі, хто переступив поріг будинку Молитви, мали змогу побачити старанно підготовлені виступи дітей, групи прославлення, дорослого і молодіжного хорів.

Подробнее...

Загальносоюзна молитва в церкві «Благодать»

 

23 грудня в Євангельській церкві «Благодать» проходила загальносоюзна молитва, де брали участь церкви, які входять в київське об'єднання СВЦХЄВУ. Незважаючи на важкий тиждень приготувань до Різдва, приїхали 7 церков, і разом з прихожанами церкви «Благодать» прославили Бога молитвами і піснями.

Подробнее...

Євангелізаційна поїздка в дитячий будинок с. Копилов

 

22 грудня група людей з Молодіжного служіння Євангельської церкви «Благодать» разом зі служителями вирушили в євангелізаційну поїздку в дитячий будинок с. Копилов. Бажання послужити і розповісти дітям про народження Ісуса Христа зробило цей день незвичайним.

Подробнее...

Початок євангелізацій церкви «Благодать»

 

Починаючи з 16 грудня 2016 року, Євангельська церква «Благодать» почала здійснювати євангелізаційні поїздки і розповідати людям про Народження Ісуса Христа. Перші поїздки відбулися в дитячі будинки с. Новопетрівці і Межигір'я.

Подробнее...

Різдвяні заходи церкви "Благодать"

 

Різдво - одне з найбільших свят для людини, народження нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Запрошуємо всіх бажаючих розділити з нами радість цього свята!

Подробнее...

ЗБЕРЕМО РАЗОМ ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

 

Кожного Різдва Євангельська церква «Благодать» відвідує дитячі установи (школи, притулки), щоб розповісти діткам про свято Ісуса Христа - Його Народження, і привітати малюків з цим Чудовим Святом! Ми запрошуємо вас взяти участь в цьому служінні і благословити дітей подарунками.

Подробнее...

Почався запис на служіння «Молитовна Стіна»

 

Починаючи з 4 грудня 2016 року, розпочався запис на служіння «Молитовна Стіна». Бог продовжує відповідати на молитви людей і робити чудеса в їхньому житті, про що і свідчили на ранковому недільному служінні брати і сестри.

Подробнее...

До церкви «Благодать» завітала церква «Скінія»

 

У неділю, 27 листопада, до Євангельської церкви «Благодать» завітала церква «Скинія». На вечірньому служінні брати та сестри мали можливість прославити Бога в незвичному для себе форматі і отримати повчальне слово від пастора церкви «Скинія» Сергія Флюгранта.

Подробнее...

10 років виїзному дитячому служінню в притулку с. Копилов

 

2016 рік став 10-им роком поїздок до дитячого притулку в с. Копилов. Команда служителів 17 листопада вирушила послужити дітям і поділитися радістю цього свята.

Подробнее...

Біблійний коледж продовжує набір студентів для навчання

 

Запрошуємо всіх, хто хоче вчитися і краще пізнавати Бога. Біблійний коледж на базі Української євангельської теологічної семінарії (УЄТС) продовжує проводити набір студентів на навчання. Для всіх студентів створені хороші умови навчання, індивідуальний підхід до робочого процесу, розроблені цікаві лекції.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40