Літній табір «Light Keepers» на березі Київського моря

 

Ще трохи літніх новин та спогадів залишимо. Отже, з 23 по 30 липня Євангельська церква «Благодать» організувала  молодіжний табір на березі Київського моря. Як він проходив цього літа?

Подробнее...

Осіннє свято в Недільній школі

 

2 вересня Недільна школа Євангельської церкви "Благодать" святкує початок нового навчального року. Церква з радістю зустріла відпочивших дітей та благословила молитвою, святковою програмою, цікавим уроком, смачними смаколиками та подарунками.

Подробнее...

Спортивне свято для усіх!

 

31 серпня та 1 вересня стали днями "Спортивного містечка", яке створює, з Божою допомогою, Євангельська церква "Благодать". В цей час діти та дорослі змогли весело відпочити та набратися сил до нового навчального року.

 

Подробнее...

Денний табір «Яскравий промінець» - особливий час для дітей!

 

З 4 по 10 червня в Євангельській церкві «Благодать» проходив денний літній табір для дітей, у якому кожен зміг відпочити та провести час з Богом, пізнаючи Його волю!

Подробнее...

Сімейна конференція «Час разом»

 

9 червня спікери Юрій та Тетяна Соколовські провели в Євангельській церкві «Благодать» сімейну конференцію. 21 сім’я та незаміжні люди змогли плідно провести суботній день.

Подробнее...

Молодіжний наметовий табір "Light-keepers"

 

Запрошуємо до молодіжного літнього табору «Light-keepers», що проходитиме на березі Київського моря з 23-го по 30-е липня включно.

Подробнее...

Cвято Трійці в Євангельській церкві «Благодать»

 

27 травня стало святом для родини Євангельської церкви «Благодать». Святкування Трійці – це особливий час для церкви. Також цей день став днем підсумків роботи Недільної школи та святом випускників.

Подробнее...

Сімейний пікнік "Час разом"

 

26 травня проходив сімейний пікнік «Час разом», на якому подружжя змогли згадати важливість служіння один одному та дізнатись багато істин, які роблять сім’ї сильними та щасливими.

Подробнее...

Перший день у денному дитячому таборі "Яскравий промінець"

 

4 червня розпочався перший день у денному дитячому таборі «Яскравий промінець». «Господь піклується про нас»  - тема, яка стала початком денного дитячого табору.

Подробнее...

Дитячий денний табір "Яскравий промінець"

 

В Євангельській церкві "Благодать" для дітей віком від 7 до 12 років проводитиметься денний дитячий табір "Яскравий промінець". Табір проводитиметься з 4-го по 10 червня.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40