Розпочато святкування Різдва в Євангельській церкві "Благодать"

 

23 грудня є початком святкування  Різдва Євангельською церквою "Благодать". Що чекало на прихожан та гостей церкви сьогодні?

 

Подробнее...

Святкування Різдва в Євангельській церкві "Благодать"

 

Вже близко той час, коли весь світ святкуватиме одне з найвеличніших свят - народження Господа нашого Ісуса Христа. Євангельська церква "Благодать" запрошує всіх бажаючих долучитися до святкування Різдва.

Подробнее...

День Біблії – свято для всіх!

 

18 листопада відбулося в Євангельській церкві «Благодать» свято, присвячене Дню Біблії. В цей день кожен охочий зміг взяти участь у переписі Біблії власноруч, дізнатися про проекти Біблійного товариства та принести подяку Богу за Біблію.

Подробнее...

Молодіжному служінню 22 роки

 

27 жовтня молодіжне служіння Євангельської церкви «Благодать» святкувало своє 22-річчя. Свято розділили члени церкви та гості, які змогли вдосталь насміятися та відпочити від буденності.

Подробнее...

Святкування дня Подяки

 

14 жовтня став особливим часом для членів Євангельської церкви "Благодать", адже святкування свята Подяки займає важливе місце в житті духовної родини.

Подробнее...

Свято для вчителів Недільної школи

 

Лише нещодавно Євангельська церква "Благодать" відзначала свято знань, як вже настало свято, присвячене вчителям. 7 жовтня стало святом для вчителів Недільної школи та нагодою євангелізувати мешканцям району.

Подробнее...

Сімейна конференція в Євангельській церкві "Благодать"

 

6 жовтня відбулася конференція для сімей та людей, які планують створити сім'ю. Присутні дізналися багато нового, адже захід тривав близько 7 годин.

Подробнее...

Осінній відпочинок вчителів Недільної школи

 

Хто не бажає провести осінню суботу біля теплого вогнища в колі духовної сім'ї? Саме так провели вчителі Недільної школи разом зі своїми сім’ями 29 вересня. Корисний час, який завжди поєднує. Славимо Бога за час відпочинку!

Подробнее...

Свято Подяки Богу в центрі Києва

 

23 вересня святкувалося свято Подяки Богу за все, що Він дав нам у кожному дні. Християни столиці і не тільки, зібралися на ранкове служіння в центрі міста. Євангельська церква «Благодать» також приймала участь у цьому святі, щоб послужити людям та принести подяку Богу.

Подробнее...

Розпочалася програма «Стежка мудрості» в Недільній школі

 

Починаючи з 9 вересня, розпочалася програма «Стежка мудрості» в Недільній школі Євангельської церкви «Благодать». Запрошуються всі, кому є від 2 до 12років, прийняти участь. Активним учасникам призи!

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40