Свято для вчителів Недільної школи

 

Лише нещодавно Євангельська церква "Благодать" відзначала свято знань, як вже настало свято, присвячене вчителям. 7 жовтня стало святом для вчителів Недільної школи та нагодою євангелізувати мешканцям району.

Подробнее...

Сімейна конференція в Євангельській церкві "Благодать"

 

6 жовтня відбулася конференція для сімей та людей, які планують створити сім'ю. Присутні дізналися багато нового, адже захід тривав близько 7 годин.

Подробнее...

Осінній відпочинок вчителів Недільної школи

 

Хто не бажає провести осінню суботу біля теплого вогнища в колі духовної сім'ї? Саме так провели вчителі Недільної школи разом зі своїми сім’ями 29 вересня. Корисний час, який завжди поєднує. Славимо Бога за час відпочинку!

Подробнее...

Свято Подяки Богу в центрі Києва

 

23 вересня святкувалося свято Подяки Богу за все, що Він дав нам у кожному дні. Християни столиці і не тільки, зібралися на ранкове служіння в центрі міста. Євангельська церква «Благодать» також приймала участь у цьому святі, щоб послужити людям та принести подяку Богу.

Подробнее...

Розпочалася програма «Стежка мудрості» в Недільній школі

 

Починаючи з 9 вересня, розпочалася програма «Стежка мудрості» в Недільній школі Євангельської церкви «Благодать». Запрошуються всі, кому є від 2 до 12років, прийняти участь. Активним учасникам призи!

Подробнее...

Літній табір «Light Keepers» на березі Київського моря

 

Ще трохи літніх новин та спогадів залишимо. Отже, з 23 по 30 липня Євангельська церква «Благодать» організувала  молодіжний табір на березі Київського моря. Як він проходив цього літа?

Подробнее...

Осіннє свято в Недільній школі

 

2 вересня Недільна школа Євангельської церкви "Благодать" святкує початок нового навчального року. Церква з радістю зустріла відпочивших дітей та благословила молитвою, святковою програмою, цікавим уроком, смачними смаколиками та подарунками.

Подробнее...

Спортивне свято для усіх!

 

31 серпня та 1 вересня стали днями "Спортивного містечка", яке створює, з Божою допомогою, Євангельська церква "Благодать". В цей час діти та дорослі змогли весело відпочити та набратися сил до нового навчального року.

 

Подробнее...

Денний табір «Яскравий промінець» - особливий час для дітей!

 

З 4 по 10 червня в Євангельській церкві «Благодать» проходив денний літній табір для дітей, у якому кожен зміг відпочити та провести час з Богом, пізнаючи Його волю!

Подробнее...

Сімейна конференція «Час разом»

 

9 червня спікери Юрій та Тетяна Соколовські провели в Євангельській церкві «Благодать» сімейну конференцію. 21 сім’я та незаміжні люди змогли плідно провести суботній день.

Подробнее...

Розклад служінь

Загальні служіння:

 • Неділя: 10:30 та 18:30
 • Середа: 19:00

Молодіжне служіння:

 • П'ятниця: 18:00

Повний розклад

Instagram

Пряма трансляція

Контакти

Церква "Благодать"

 • Київ, пр. Правди, 96
  Тел: (044) 433 - 48 - 75
  Факс: (044) 463 - 04 - 84
  e-mail: Blagodat@ukr.net

Карта

 

Лінія довіри

 • Тел: (044) 228 - 40 - 40